زینب مهدی پور می شود پرده در مورد چگونگی سفر خود را شروع به عنوان یک رسانه های اجتماعی تاثیر گذار

زینب مهدی پور می شود پرده در مورد چگونگی سفر خود را شروع به عنوان یک رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار – زندگی

منتشر شده در تاریخ: Jul 08, 2020, 14:21 IST | همکاری محتوا | بمبئی

امروز ما به شما بگویم در مورد یک چنین شخصیتی به نام زینب مهدی پور که یک نام مشهور در Iran’s صحنه های مالی است و در حال حاضر مستقر در ترکیه

Zeinab Mehdi Poor

زینب مهدی پور

عصر حاضر متعلق به اثرگذارندهها و اینترنت شخصیت. تا کنون از رسانه های اجتماعی وارد کرده است, آن را به روز رسانی است برای خوب و چگونه. بسیاری از مردم از اقشار مختلف جامعه تبدیل شغل خود را به تبدیل شدن به یک گذار. امروز ما به شما بگویم در مورد یک چنین شخصیتی به نام زینب مهدی پور که یک نام مشهور در ایران صحنه های مالی است و در حال حاضر مستقر در ترکیه است. متولد شد و به ارمغان آورد تا در مسجد سلیمان, ایران, او او لیسانس حسابداری از اهواز دانشگاه علوم کاربردی.

علاوه بر حسابداری و امور مالی, زینب در سال 2014 حتی او دیپلم گرافیک از مسجد سلیمان دانشگاه آزاد اسلامی. آن بود که در مدرسه او می خواست به انجام کاری خلاق و خارج از جعبه. او کارآفرینی سفر زمانی شروع شد که او تاسیس خود شرکت حسابداری پس از کار در یک شرکت برای چند سال. شرکت او یکی از نام های پیشرو در مسجدسلیمان فراهم می کند که گزارش های دقیق مالی تفاسیر و دیگر خدمات مالی به کسب و کار. اما ایجاد شرکت او نیز شاهد علاقه خود را در حال توسعه نسبت به رسانه های اجتماعی.

“رسانه های اجتماعی چیزی بود که در اوج زمانی که من شروع به شرکت من. آن را در حال حاضر ضروری برای هر فرد است. در ابتدا ایده من بود و به من ساخت شرکت حضور بیش از حوزه دیجیتال. اما من شروع به ایجاد محتوای مرتبط با شیوه زندگی و تجربیات سفر. آن را بسیار قدردانی توسط مخاطبان من پس از آن من تصمیم گرفتم به یک شات در حال تبدیل شدن به یک گذار” به نقل از زینب. امروز او پدید آمده است به عنوان یک مجموعه موفق Instagram تاثیر گذار با داشتن بیش از 300K پیروان. او خوراک پر شده است با شیوه زندگی, سفر و اتومبیل های لوکس.

حفظ تعادل کامل بین کارآفرینی و به عنوان یک تاثیر گذار, زینب مهدی پور مطمئنا آمده است یک راه طولانی. او ازدواج کرده به میلاد Hatamabadi است که به خوبی شناخته شده و تاثیر گذار. این زوج دارای یک دختر بچه به نام طلا, و آنها که عشق متقابل برای کاوش در مکان های مختلف جهان با هم. جدای از این دو به طور مشترک دارای یک سرمایه گذاری از یک بازی آنلاین سایت است که برخی از بازی های جالب مانند پوکر, فوتبال, شرط بندی پیش بینی نمرات و خیلی بیشتر. آنها بسیار مشتاق به سرمایه گذاری های خود را, اما با توجه به COVID-19 بحران آنها در حال انتظار برای بازار مالی به ثبات است.

اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد زینب مهدی پور, اتصال به او را در Instagram صفحه ‘@sahar’.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de