Zee تئاتر فراتر جهانی مرزهای با ZEE5

توانایی اشکال هنر به فراتر از مرزهای شده است آشکار برای سال. این داستان که آن را می گوید باید به کمک شکل و تعریف جوامع است. تئاتر بدون استثنا به این است. در تلاش خود را به relatable داستان Zee تئاتر یک بخش از Zee Entertainment Enterprises Ltd. اضافه شده دو تحسین نمایشنامه از سراسر مرز خود را مخزن – Jhaanjhar دی Paanwan Chhankaar و Mushk. این نمایشنامه در حال حاضر در دسترس در Zee5 جهانی. با این جدید, relatable و تند و تلخ, داستان, Zee تئاتر ساخته شده است که محتوای با کیفیت در دسترس پویا مخاطبان در سراسر جهان است.

پس 2015, Zee تئاتر ارائه کرده است بیش از 80 معروف teleplays در سراسر ژانرهای و زبان – از تعلیق و درام و موزیکال به مسائل اجتماعی کلاسیک و طنز. در اضافه کردن دو بین المللی نقش خود را به زمان مخزن teleplays, *Shailja Kejriwal, رئیس, خلاق, افسر – پروژه های خاص Zee Entertainment Enterprises Ltd. می گوید:* “Zee تئاتر است با دقت کار کرده و به نمایش گذاشتن بهترین تئاتر به مخاطبان گفتن ذاتی هندی داستان ها و مهارت تطبیق محتوای بین المللی. با فراتر رفتن از مرزهای ما teleplays ما متوجه پتانسیل می آید که با ایجاد محتوا برای مخاطبان جهانی و همکاری بین المللی با استعداد است. هدف ما از نمایش بهترین تئاتر است که در حال حاضر بیشتر بزرگ شده آن بزرگتر میشود.”

‘Jhaanjhar دی Paanwan Chhankaar’ است که بر اساس یک جوان, بینایی انسان است که انتخاب می کند برای زندگی به دور از خود را بیش از حد محافظ ، او به شکل یک دوستی نزدیک با همسایه خود (بازیگر) است که به مجموعه مقاله های غیر معمول نقش در یک فیلم است. بازی, آدرس, چگونه جامعه در پاسخ به افراد معلول می شود آن را فیزیکی و یا عاطفی و توجه آنها را به عنوان pariahs. بازی ستاره Sarmad Khoosat (همچنین co-director), Samiya ممتاز زین Afzal, Iman شهيد و کارگردان Kanwal Khoosat.

“این یک تجربه غنی به همکاری با Zee تئاتر در این بازی به دلیل پیام قوی آن بسته. درگیر بودن در دو نقش به من اجازه برای کشف حساس داستان و شخصیت های آن است. می گوید: “Sarmad Khoosat. بازیگر فیلمساز و فیلمنامه نویس است بهترین و شناخته شده برای کارگردانی تلویزیون نشان می دهد مانند Humsafar, Pani Jaisa Piyar, Baaghi, مانتو و Shehr e Zaat.

Zee تئاتر دوم ارائه ‘Mushk’ با کارگردانی Kanwal Khoosat و ستاره دو از متنوع ترین بازیگران از سراسر مرز – سانیا سعید و Nimra Bucha. Mushk داستان درجا نبوغ نویسنده و روزنامه نگار که بازدیدکننده داشته است خانه خود را برای انجام مصاحبه. بریده شده به دور یکدیگر را به دروغ و بهانه خود را در تعامل با نشان می دهد به طور فزاینده ای پیچیده الگوی ظاهرا ملودی ساده. از طریق داستان شخصیت درک معنای عشق و چیزهایی که واقعا به عنوان آنها به نظر می رسد.

“جذبه Mushk نهفته در آن پیچیده و با ظرافت بافته شده طرح همراه با اجرای برنامه توسط Nimra و سانیا. تجسم خود را از Sophiya و Zoay را فردگرا احساسات صادقانه و relatable. برای دیدن Mushk فراتر از مرزهای بود که در آن برای اولین بار conceptualised دوست داشتنی است. توسط همکاری با Zee تئاتر ما خوشحال هستند به نمایش گذاشتن ما چشم انداز خلاق به بقیه جهان” گفت: Kanwal Khoosat.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de