Zaira وسیم بازگشت به توییتر در میان بحث جدید می گوید “من فقط یک انسان’

Zaira وسیم دریافت توپخانه ضد هوایی آنلاین پس از بحث پست. او سپس به طور موقت غیر فعال توییتر و Instagram حساب می روم مردم بدانم. اما Zaira در هر دو سیستم عامل و دلیل او را ترک آنها را به عنوان Zaira متحده است شد او فقط یک انسان’.

“از آنجا که من فقط یک انسان است مانند هر کس دیگری که مجاز به گرفتن یک استراحت از همه چیز در هر زمان که سر و صدای داخل سر من و یا در اطراف من می رسد آن را اوج :)” نوشت Zaira در حالی که فعال سازی مجدد حساب توییتر خود را. کاربر زیر سوال برده بود ” چرا که او (Zaira) غیر فعال کردن حساب خود را?”

در اینجا او صدای جیر جیر:

Zaira تا به حال به نقل از قرآن و پرسیدم پس فرستادیم بر آنها طوفان و ملخ و شپش و قورباغه و خون: علائم آشکارا خود توضیح داد: اما آنها که غرق در غرور – مردم داده می شود به گناه” -قرآن 7:133.” صدای جیر جیر خود را نه به پایین و با بسیاری از آنها به او حمله کردند برای توجیه ملخ حملات.

به زودی پس از وسیم طرفداران شروع شد و همچنین روند #IStandWithZaira دفاع از خود را صدای جیر جیر. Zaira, formely شناخته شده به عنوان ‘Dangal’ و ‘راز سوپراستار’ بازیگر که در گذشته دیده می شد در پریانکا چوپرا فیلم بالیوود ‘آسمان صورتی’ ترک بالیوود و بازیگری بیان کرد که او خوشحال بود نه پس از آن با دخالت او ایمان و دین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>