زاک MacEwen نمرات 2, Canucks دو تا بهمن 6-3

VANCOUVER, British Columbia — زاک MacEwen به ثمر رساند دو گل و ونکوور کناکز ضرب و شتم Colorado Avalanche 6-3 در شب جمعه به ضربه محکم و ناگهانی یک چهار بازی از دست دادن خط و حرکت به مشاجره برای یک نقطه حذفی در تنگ کنفرانس غرب.

J. T. Miller و آنتوان روسل هر حال یک هدف و کمک برای ونکوور که موفق به چسبیدن به یک سوم دوره منجر شود. Troy Stecher اضافه شده یک هدف و تنر پیرسون به ثمر رساند به یک شبکه خالی برای Canucks که تا به حال حیف و میل سومین دوره آگهی خود را در گذشته دو باخت.

اریک جانسون و گابریل Landeskog هر حال یک هدف و کمک برای بهمن که از دست رفته در قوانین و مقررات برای اولین بار در 10 بازی (7-1-2). والری Nichushkin اضافه شده یک هدف و ناتان MacKinnon تا به حال دو کمک می کند.

پیروزی حرکت ونکوور به یک کراوات با وینیپگ برای اولین بار وحشی-کارت نقطه در غرب با 76 امتیاز. کلرادو باقی می ماند و دوم در غرب با 88 امتیاز دو سنت لوئیس.

ونکوور goaltender تاچر Demko ساخت پنجم خود را شروع مجروح یعقوب Markstrom متوقف 29 عکس. بهمن دروازه بان پاول Francouz ساخته شده 19 موجب صرفه جویی در.

MacEwen قرار دادن بازی دور در 16:13 سوم زمانی که او در زمان عبور از پشت خالص از روسل و ضرب و شتم Francouz.

کناکز به ثمر رساند و دو بار در دوره دوم و یک ذخیره از Demko به رهبری 4-3 بعد از 40 دقیقه.

ونکوور در زمان 3-1 سرب در 2:13 وقتی MacEwen جمع آوری شده از یک جن به عنوان خود را خط آبی skated طول یخ و ضرب و شتم Francouz با یک کم سخت میکنه.

بهمن به ثمر رساند فقط 1:13 بعد وقتی Landeskog ضرب و شتم Demko بر روی چوب سمت. Nichushkin گره خورده است این بازی در 8:04 در یک 2-در-1 مبارکه. روسل قرار داده ونکوور در مقابل در 12:17 توسط منحرف در یک آدم tipping point pr منتقل می کند.

Demko تا به حال جمعیت روی پای خود تشویق هنگامی که او را متوقف MacKinnon کینگ و سپس موفق به دریافت خود را از پاشنه در ولادیسلاو Kamenev شات در دوباره بجای اول برگشتن. Kamenev سقوط کرد Demko اما جن در آنجا ماند و از net.

کناکز led 2-1 پس از اولین دوره با وجود اینکه outshot 17-7 و outplayed برای امتداد طولانی.

Stecher به ثمر رساند تنها 82 ثانیه به بازی. او در زمان یک خوراک از میلر و لعنتی یک شات از بالای رو کردن دایره که میره بیش از Francouz دستکش.

الیاس Pettersson نشان داد صبر راه اندازی میلر هدف در 12:29. پس از برداشتن یک جن سون همراه تخته Pettersson شکست را به کلرادو منطقه و سپس منتظر defenseman ایان کول به ارتکاب خود را قبل از عبور به میلر که باز بود خالص برای او 27 فصل است.

این Avs به ثمر رساند 48 ثانیه بعد وقتی MacKinnon سوار به شبکه متوقف شد و به تصویب جانسون که شات جن از طریق Demko.

یادداشت: وجود یک ویدیو ادای احترام در اولین دوره Montreal Canadiens’ هانری افسانه ریچارد که جمعه درگذشت. … Defenseman تایلر مایرز بازگشت به Canucks صف گم شده و پس از بازی روز چهارشنبه به دلیل مصدومیت. … Defenseman الکس Edler خود را جمع آوری 300 NHL کمک در ونکوور اولین هدف است. … پس از مصرف 2-0 منجر ونکوور ندارد یک شات در هدف نهایی 7:31 دوره اول.

بعدی

بهمن: در San Jose Sharks در روز یکشنبه.

Canucks: میزبان Columbus Blue Jackets یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im