Yuzvendra چهل می گوید Rohit Sharma نمی شود ‘حسادت’ پس از او سهام تصویر با Shreyas Iyer

هند ممکن است از دست داده اند ODI سری در مقابل نیوزیلند اما بازیکنان در حال نگه داشتن یک رویکرد مثبت.

با توجه به رسانه های اجتماعی, هندی, عنکبوتی که تار میتند Yuzvendra چهل مشترک یک عکس با ضربه Shreyas Iyer. این تصویر نشان می دهد که دوستی این هم تیمی های به اشتراک گذاری و عنوان آن را نشان میدهد و تمام.

چهل مزبور تصاویر “باید پشت خود را همیشه” او به عنوان دیده می شود پشت بغل کردن Iyer.

تصویر مطمئن کردم تا به بسیاری از پاسخ و دوست دارد اما یک نظر که تمام صحبت این است که از Rohit Sharma.

این ‘Hitman’ که از دست رفته است ODIs به دلیل آسیب گوساله اظهار نظر در این تصویر گفت:”Apna sambal لو pehele” (مراقبت از خود را به عقب برای اولین بار).

چهل است که شناخته شده برای شوخ به زودی پاسخ داد و گفت: “@rohitsharma45 I knw bhaiya تو گم شده من چون تو اینجا نیست بنابراین نمی توان حسادت بعدی عکس به زودی با شما.”

همانطور که برای مطابقت با هند از دست هر دو ODIs از سه برابر کیوی. هاي Kyle Jamieson (2/42 و 25 off 24 توپ) ساخته شده است که اولین بازی خود را برداشت تا ‘بازیکن مسابقه” جایزه خود را برای عملکرد همه جانبه در اولین بازی خود را.

برای هند, Ravindra Jadeja (55 خاموش 73 توپ) همراه با Navdeep Saini (45 خاموش 49 توپ) تنها منجی آنها هم بافتنی 76-اجرا مشارکت. اما با Saini را جدا به پایان رسید هند امیدوار است که همه آنها برای 251.

تیم Southee شد پیشرو کاسه ساز در جهان کریکت به اخراج Virat Kohli در تمام فرمت های از بازی. Southee تا کنون رد کرده است هند کاپیتان نه برابر که شامل 6 بار در ODI cricket.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im