یوتیوب در مقابل Infinite: Infinite را رتبه بندی قطره به 2.0 در فروشگاه بازی به عنوان شهروندان روند #BanTikTokInIndia

از چند روز گذشته ما شاهد جنگ بی پایان-‘یوتیوب در مقابل Infinite’ در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

CarryMinati را بسیار محبوب یوتیوب در مقابل Infinite تصویری گرفته شده توسط یوتیوب که در زمان اختلاف سطح دیگری است.

در حالی که CarryMinati دریافت بسیاری از پشتیبانی از طرفداران که trended #BringBackCarryMinatiYoutubeVideo در توییتر چند از طرفداران او شروع به روند #BanTikTok.

این روند قطعا تحت تاثیر این رتبه بندی از پلت فرم. چند روز پشت ما شاهد Infinite امتیاز انداختن از 4.6 به 3.8 اما در حال حاضر این برنامه شاهد پایین ترین رتبه تا به حال من.e – 2.0

این یک افت برای این پلت فرم. این جنگ به نظر نمی رسد برای پایان دادن به هر زمان به زودی به عنوان مردم در توییتر در حال حمایت تاریکی بیش از TikTokers و میکروبلاگینگ سایت آب گرفتگی با الگوهای رفتاری در کل این شکست مفتضحانه.

محبوب YouTuber CarryMinati (نام واقعی آجی نگار) ایجاد یک ویدیو در یوتیوب در مقابل Infinite چند روز به عقب که در او دیده می شد برشته محبوب TikToker امیر صدیقی (که تا به حال یک بار ادعا کرد او خواهد بود مفتخر به دریافت بوداده CarryMinati).

این ویدئو ویروسی رفت و آن را تبدیل به یک زمین پرورش برای memers. این ویدئو گرفته شده از یوتیوب با توجه به محتوای نقض و آجی نگار ایجاد یک ویدیو دیگر درخواست طرفداران خود را برای جلوگیری از سوء استفاده از این ویدئو به نفع خود. آجی کردم عاطفی در حالی که صحبت کردن در مورد این ویدئو و ارسال پیام در همان زمان.

یکی دیگر از Infinite تاثیر گذار Faizal صدیقی آمده است تحت اسکنر برای یکی از فیلم های خود را که در آن او است به اتهام ترویج یک حمله با اسید در زنان با خلق یک صحنه ناراحت کننده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de