جوانان کشته در Bhajanpura; 3 حوادث تیراندازی در یک روز در شمال شرق دهلی

یک مرد جوان به ضرب گلوله کشته شد مرده توسط ناشناس miscreants در شب جمعه در Bhajanpura ایستگاه پلیس منطقه در شمال شرقی دهلی نو است. قربانی که شناخته شده است به عنوان یکی حیدر بود با عجله توسط مردم به بیمارستان که در آن او اعلام شد مرده در هنگام ورود توسط پزشکان.

به گفته شاهدان حدود چهار تا پنج نفر شروع به شلیک بی هدف خارج حیدر خانه شب گذشته. حیدر سقوط از یکی از شلیک شد که ضربه سر او و مجروح او را به ضرب.

منابع می گویند که حیدر شد کار با پورتال خبری و شناسایی به عنوان یک روزنامه نگار نیز هست. پلیس با انجام یک پروب در نقطه و تمام قطعات مهم از شواهد بر اساس کدام تحقیقات راه اندازی شده است.

حیدر بود که آماده به صحبت کردن با رسانه ها نشده است.

از جمله این مورد به عنوان بسیاری به عنوان سه حادثه تیراندازی انجام شد در یک روز در شمال شرق دهلی نو است. مورد اول این است که از Jaffrabad که در آن یک مرد جوان شد. در همان منطقه یکی دیگر از مرد جوان به عنوان یکی Mirkar نیز حمله کردند اما او در شانه خود را و جان سالم به در برد.

سومین حادثه انجام شد در Bhajanpura که حیدر به قتل رسید با سراسیمگی از گلوله ناشناخته miscreants از خارج از محل اقامت خود را.

پلیس در حال بررسی امکان لینک به باند های مربوط به خشونت های مربوط به این موارد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>