شما در حال کار از خانه, تاکید, و می خواهید برای شکست Coronavirus? جلق زدن!


Illustration for article titled Youre Working From Home, Stressed, and Want to Defeat the Coronavirus? Masturbate!

عکس: شاتر

فقط در 24 ساعت گذشته های NBA به حالت تعلیق در فصل NCAA به حالت تعلیق در اکثر مسابقات کنفرانس (و شما این به عنوان خوانده شده ممکن است در حال حاضر به تعویق افتاد مسابقات NCAA), تعداد بی شماری از مدارس و دانشگاه ها را توقیف دانشگاه, تام هنکس و ریتا ویلسون نشان داد که آنها coronavirus و ما در مجموع یادآوری برای 17,000 هفتم زمان که کشور ما در حال رهبری یک تنبل و sociopathic تهت. اگر در این سال, این هفته, در این روز, این ساعت شده است بیش از حد استرس برای شما خوب است! این فقط بدان معناست که شما هنوز هم عاقل.

شاید شما هم یکی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها که میرم یا تشویق شده اند (یا مجبور) به کار از خانه و یا فقط ممتاز به اندازه کافی به آن را انجام دهد. اگر این است که شما خوش آمدید! من مشغول به کار در یک دفتر از سال 2009. و در حالی که این پویا است برخی بسیار واقعی جنبه های منفی: می توانید آن را تنها انگیزه می توانید شیب و افول و همه پول صرف غذا و نوشیدنی در حالی که مشغول به کار در کافی شاپ ها و شرکت های مشغول به کار در فضاهای sneaks بر شما—خوب بیشتر بد. (اگر شما در حال کار از خانه ها به دلیل ویروس شما در واقع باید خانه و نه در استارباکس.)

تبلیغات

برخی از این چیزهای خوب هستند ساخته شده است در بین برنده استرس است که کار از خانه فراهم می کند. زمانی که توییتر خود را تغذیه می شود بیش از حد تحریک و اخبار تلویزیون بیش از حد دلسردکننده برای شما به تمرکز بر روی کار شما می توانید بسته همه چیز را برای یک بیت و یک پیاده روی خوب. یا شاید نگاهی به چرت زدن سریع. شما حتی می توانید پیدا کردن برخی از فضا در خانه خود را به انجام برخی از شنا و سالن.

و یا, بهتر است, آیا هیچ یک از کسانی که همه چیز را 30 دقیقه استراحت و فقط جلق زدن.

تبلیغات

من می دانم, من می دانم, من می دانم. خود ارضایی, رسد, um, عقل در مواجهه با جهانی همه گیر. اما این است که در واقع بهترین زمان برای انجام آن است. این همه اجتماعی فاصله ما در حال انتظار برای انجام در حال حاضر است نخست خود ارضایی, زمین پرورش. نمی توانید لمس کنید شما ؟ خوب! حدس می زنم که من می توانید تماس ؟ و دیگر چه استرس-reliving فعالیت هستند به عنوان رضایت بخش در حالی که همچنین به طور کامل امن و استریل? که یک لفظی-ish سوال, اما من آن را پاسخ دهد به هر حال. هیچ کدام!

و آره نور روز است بی دست و پا برای برخی از مردم است. این یک چیز برای, خودارضایی, هنگامی که شما در صفحه اصلی به تنهایی در شب و افزایش خلق و خوی اما تلاش برای انجام این کار در حالی که سنجاب و گه و یو پی اس کامیون beeping می تواند نگرانکننده است. و شاید شما از ترس که پس از خورشید است, عیسی مسیح است که به دنبال به طور مستقیم در شما. اما این است که چرا شما سرمایه گذاری در پرده.

تبلیغات

که گفت: به عنوان یک تابستاني خود ارضایی, maven, من باید به شما هشدار می دهند که وجود دارد برخی از اقدامات ایمنی شما باید قبل از وعده غذایی. برای اولین بار است که شما باید آگاه باشند از دقیقا چه مدت شما در حال رفتن به خانه به تنهایی. گرفتار شدن همیشه بی دست و پا به دلیل…خوب این درست است. اما حتی بدتر است به حالت تعلیق افتادکه چه اتفاقی می افتد زمانی که شما تقریبا وجود دارد—اما متوقف کردن دلیل این که شما حس کسی آمدن به خانه. و سپس برای پنج ساعت شما فقط در حال انتظار برای آنها را به ترک بنابراین شما می توانید به پایان برسد. من می خواهم به جای تماشای Joker دوباره نسبت به انجام این کار است.

همچنین اگر شما نیاز به کمک اینترنت به شما در خلق و خوی شما احتمالا نباید فهرست وب سایت های مورد علاقه خود را از یک کار اختصاص داده شده برای لپ تاپ است. اگر واقع این امر می تواند عاقلانه به انجام این کار نیست در حالی که بر روی هر کامپیوتر شما و همچنین کار بر روی. پشتیبان گیری از لپ تاپ ها ترجیح داده می شوند. اما همراه تصورات مشخصه کانال J. Crew کاتالوگ می توانید کار در خرج کردن بیش از حد.

تبلیغات

اجازه دهید آن را یک گام بیشتر است. تصور کنید برای یک ثانیه که مکرر خود ارضایی, شد, فدرال دستور. بنابراین به جای هدف قرار دادن سالن ورزش و یا رفتن برای دیدن مرد نامرئی و یا داشتن یک بازی شب هر کس فقط می ماند در خانه سیاه و سفید برای دو هفته آینده. به یاد داشته باشید که چگونه Jersey Shore حال بدنسازی قهوهای مایل به زرد, لباس های شسته شده? ما باید تصویب کار کردن خواب. من نمی دانم گه در مورد علم, اما من مطمئن هستم که این ویروس می تواند در یک ماه وجود دارد و در نهایت می خواهم یک استفاده برای همه است که کاغذ توالت شما بوده ام احتکار. فقط آن را در نظر بگیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im