‘خود را gleaming چشم منعکس کل هستی در درون آنها’: ما مبتنی بر فن نام یک ستاره پس از Sushant Singh Rajput

یکی از Sushant Singh Rajput طرفداران گرفت به او در صفحه توییتر و نشان داد که او را به نام یک ستاره پس از اواخر بازیگر. فن که نام Raksha ارسال شده گواهی ثبت نام در توییتر صفحه و زیر نویس پس از بیان “Sushant همیشه شده بود تا علاقه ستاره & بنابراین من آن را کاملا اتصالات به نام یکی پس از او. من باید برای همیشه پر برکت را شاهد چنین زیبا و عمیق روح. ممکن است شما همچنان به درخشش درخشان! @itsSSR #sushantsinghrajput #sushantinourheartsforever”.

این گواهی به عنوان خوانده شده “اجازه دهید آن را برای همه شناخته شده است که ستاره ساکن در نجوم تایید موقعیت ره 22.121 و میل – 10.14 بدینوسیله به نام برای 25 ژوئن 2020 به عنوان Sushant Singh Rajput.”

“نام است که به طور دائم ثبت شده در رجیستری را طاق و حق کپی رایت با ستاره ثبت نام کلیه حقوق و امتیازات حضور داشتند به آنها نمیدهد” گواهی بیشتر بخوانید.

نگاهی به Raksha را توییت زیر:

گواهی همچنین دارای یک پیام زیبا برای اواخر بازیگر که چاپ شده است در فونت کوچک. آن را به عنوان خوانده شده –

Sushant Singh Rajput, اگر چه شما خواهد شد از دست رفته از صمیم قلب شما باید برای همیشه بود جشن گرفته و گرامی برای دوره آمده است. خود را gleaming چشم منعکس کل هستی در درون آنها و خود را فراوان لبخند پی در پی تابش نور و گرما در طول این تاریک و متروک جهان است. خود را الهام بخش سفر به تنهایی خود را تبدیل عمیق آرمان به واقعیت خود را از طریق unfaltering صادقانه تداوم و جاه طلبی باید برای همیشه طنین انداز با همه ما است. خود را یابم صداقت و ساده را از صمیم قلب دوست داشت و تلاش همیشگی برای رسیدن به یک دولت دائم از شادی نباید رفتن بی سابقه دیگر هیچ. همه ما امیدواریم که شما را به ادامه بی نظیر میراث با گام گذاشتن بر نامحدود فرآیند به طور مداوم در حال تحول است. اگر چه در کوتاه مدت از شما بسیار سپاسگزارم برای برکت زندگی ما را با روشنگر حضور. ما شما را دوست دارم به ماه و فراتر از آن! ممکن است خود روح زیبا استراحت در صلح و ممکن است شما همچنان به درخشش درخشان در میان ستارگان بنابراین شما واقعا تحسین.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *