یخچال خود را ترسناک نشان می دهد, Oh, لطفا, نمی, شما, پاک, آن ؟


Illustration for article titled Your Fridge Is a Horror Show, Oh Please, Wont You Clean It?

هفته گذشته ما بیش از بگیرید و یاد دهید در Takeout خواسته خود خوانندگان خود را برای تمیز کردن یخچال و فریزر (وحشت, اجازه دهید صادقانه) داستان که شگفت انگیز است برای من چون من عجیب و غریب, فضول که دوست دارد ناخالص چیز! اما همچنین من علاقه به دیدن یک اشاره از یخچال تمیز کردن عمیق روش من مفصل در کتاب من و از آن ساخته شده من فکر می کنم که آن زمان به بازنگری و به روز رسانی آن را برای شما بچه ها.

تبلیغات

ما یخچال و فریزر احتمالا شاهد فعالیت بیشتر از آنها در سنین و پس از انجام یک تمیز کردن عمیق چیزی است که ممکن است خود را به انجام لیست در این زمان ما. اگر آن را نمی, آن را در نظر بگیرید! و در اینجا به همین دلیل: علاوه بر فقط خوب بودن به پاک یخچال آن را نیز پرورش بهتر مدیریت مواد غذایی و کمک به کاهش زباله های مواد غذایی. اینها چیزهای خوب در زمان عادی! آنها چیزهای زیادی در T OT. پس بیایید حق را به آن.

ابزار و محصولات برای این کار

شما لازم نیست خیلی برای این یکی در واقع و وقتی که می آید برای تمیز کردن محصول استفاده می کنید, شما باید برخی از گزینه های است که خوب است. رایگان خواهد یک چیز فوق العاده است.

بنابراین شما نیاز به یک راه حل تمیز کردن و همه اینها خوب این واقعا یک ماده از آنچه در دسترس دارید و آنچه که شما احساس راحتی با. محلول سفید کننده (4 قاشق چای خوری آب ژاول در هر لیتر آب) رقیق ظرف صابون محلول سرکه (1 قسمت سرکه سفید به 3 قسمت آب) یا همه منظوره پاک کننده مانند Fantastik یا خانم مایر چند سطح هستند و همه گزینه های خوب.

تبلیغات
تبلیغات

من اشاره به موضوع انتخاب از آنجا که برخی از مردم احساس راحتی بیشتری با استفاده از مواد ضد عفونی کننده مانند سفید کننده, در حالی که دیگران ممکن است ایده استفاده از سفید کننده در محل که در آن مواد غذایی ذخیره شده است (آن را کاملا امن! اما این منصفانه است که به این ایده) و نیز به طوری که شما باید دستورالعمل برای اشاره به زمانی که انتخاب یک محصول ممکن است شما در حال حاضر در صفحه اصلی.

شما همچنین نیاز به برخی از ابزاریعنی یک اسفنج یا تمیز کردن دستمال و حوله کاغذی.

تبلیغات

توجه داشته باشید سریع در حوله کاغذی: شما نمی توانید بخش عمده ای از تمیز کردن خود را با آنهاشما فقط می خواهید به استفاده از یک یا دو در پایان فرآیند به انجام نهایی پاک کردن از داخل یخچال.

تبلیغات

در علاوه بر این به یک به طور منظم اسفنجی, شما همچنین ممکن است بخواهید به استفاده از یک غیر-ابتدا لیف اسفنجی که آسیب نمی پلاستیک مانند یک dobie شرکت پد و/یا Magic Eraser به اسکراب دور به خصوص خیره گیر-بر مواد غذایی و از بین بردن رنگ که ناشی از چکه کن روشن-رنگی چاشنی (سس گوجه فرنگی و هات سس خردل و غیره).

تبلیغات

مراحل

  1. نگاهی به همه چیز. همه چیز! به جعبه از جوش شیرین در یخچال آن را همه می آید.
  2. باید یک کیسه زباله یا زباله ها می تواند در نزدیکی بنابراین شما به راحتی می توانید دور انداختن هر گونه مواد غذایی که رفته اند بد است. قرار دادن همه چیز به کنار (در مقابله و یا جدول) و/یا در یک کولر.
  3. حذف قفسه ها و زیر شلواری و آنها را شستشو با آب گرم و صابون درست مثل شما می شستن یک بشقاب است. شما می توانید انجام این عملیات در سینک آشپزخانه, اما اگر شما یک وان حمام این یک محل عالی برای این کار به دلیل آن را roomier. علاوه بر آن آزاد کردن سینک برای …
  4. اگر شما از مواد غذایی ذخیره شده در ظروف ذخیره سازی که رفته بد کمپرسی مطالب در سطل زباله هنگامی که شما در حال گرفتن همه چیز را خارج از یخچال قرار داده و آنها را حق به نزول است. پر کردن مخزن با آب گرم و صابون و اجازه ذخیره سازی ظروف و گلدان و تابه و کوزه و غیره. خیس خوردن در حالی که شما تمیز کردن یخچال. آن را شستشو کردن آنها را بسیار آسان تر است چرا که شما اجازه دهید آب گرم و صابون انجام بسیاری از کار را برای شما.
  5. در حال حاضر شما آماده برای اسکراب داخل یخچال شروع با واحد سقف و کار از بالا به پایین.
  6. یک بار داخل, پاک شده, بررسی خیره گیر-غذا ریخته و لکه هاو استفاده از dobie شرکت یا پاک کن سحر و جادو در آن است.
  7. به واحد نهایی بیش از رفتن با خشک کاغذ حوله و سپس قرار دادن قفسه, قفسه ها و زیر شلواری بازگشت.
  8. سپس با قرار دادن مواد غذایی به عقب اما هم زمان به انجام بررسی یکی دیگر از آنچه به شما کردم. باز کردن شیشهچیزی رشد خز? بازی شیر یا خط آن است. هر کوزه در واقع خالی ؟ Mmm. وجود دارد تولید که در آخرین آن? طرح یک وعده غذایی از آن استفاده کنید تا پس از آن به هدر.
تبلیغات

یکی از چیزهای مفید در مورد مصرف eeeeeeverything است به بررسی بخشی از عملیات. این کمک می کند تا شما ببینید چه چیزی شما را تکراری بنابراین شما می تواند به توقف خرید کسانی که همه چیز تا زمانی که شما با استفاده از آنچه شما در حال حاضراین یک راه بسیار آسان برای کاهش ضایعات مواد غذایی بهتر مواد غذایی خریداران و بهترین از همه صرفه جویی در برخی از پول است.

خوب پس یک درخواست قبل از من شما را به عمیق تمیز کردن یخچال شما: من ذکر شده در این پرش که من عجیب و غریب, فضول که دوست دارد ناخالص چیز و من هیجان زده خواهد شد اگر شما را نشان می دهد من قبل و بعد از عکس از یخچال خود را. شما می توانید آنها را در نظر ترک و یا صدای جیر جیر در جهت من. لطفا و با تشکر از شما!


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im