خود اجاق هلندی است که سطل آشغال: در اینجا این است که چگونه به آن را Insta-شایسته


یک ضجه و زاری: “چگونه آمده هر کس دیگری اجاق هلندی است بکر سفید و معدن به نظر می رسد مانند آن بوده است از طریق یک جنگ است؟”

تبلیغات

خوب جواب کوتاه این است که در واقع تمام کسانی که مردم با بکر به دنبال کوره های هلندیزیبا و رنگارنگ آنهایی که ساخته شده توسط Le Creuset, Staub, تسلیم, و غیره.نیست و تا کنون از آنها استفاده می شود. دیگر پاسخ که من در حال حاضر ارائه به شما این است که آره یک ترفند وجود دارد به گرفتن یک لعاب اجاق هلندی به دنبال تقریبا-با نام تجاری جدید.

تمیز کردن داخلی

در اینجا خبر خوب (اخبار بد در حال آمدن است بنابراین نمی تواند بیش از حد هیجان زده): یک ترفند برای گرفتن داخل یک لعاب اجاق هلندی و آن نیاز به تقریبا هیچ سنگین کار خود را در بخشی. راز این است که شیب را به خشکشویی لوازم — OxiClean خود را نجات دهد اجاق هلندی. آره!

تبلیغات

پر کردن گلدان مورد ¾ از راه را با آب و اضافه کردن یک آید تپه قاشق OxiClean یا مشابه اکسیژن سفید کننده.

تبلیغات

آوردن راه حل برای جوش و جوش به مدت 10 دقیقه. غیرفعال کردن گرما و اجازه دهید محلول سرد به طور کامل قبل از دور. سپس بشویید و در قابلمه با آب گرم و صابون.

تمیز کردن نمای خارجی

خوب پس من به شما هشدار داده است که اخبار بد آمد و در اینجا آن است که: تمیز کردن نمای خارجی از یک بارها مورد استفاده قرار لعاب اجاق هلندی ساده است اما آن را نه لزوما آسان است. بسیاری از گریس آرنج لازم است چیزی است که من در تلاش هستم تا به شما بگویم.

تبلیغات

آنچه که نه لازم است هر نوع فانتزی تمیز کردن محصولخوب جوش شیرین ترفند را انجام دهد!

دو دیگر محصولات به ذکر است در حال Bon Ami و نوار پاسداران, دوست, دوست خفیف ساینده پودر پاک کننده است که اغلب استفاده می شود به آرامی مالش دادن کابلها چدن کوره های هلندی.

تبلیغات

آنها محصولات خوب! اما من نیز هرگز آنها را به کار بهتر از جوش شیرین و بکینگ سودا ارزان تر است—شما احتمالا در حال حاضر برخی از در خانه. نوار کناری: اگر شما منقضی شده جوش شیرین که دیگر نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای, پخت, آن را هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن.

تبلیغات

خوب پس در اینجا چیزی است که شما در حال رفتن به انجام دهید: یک لیف اسفنجییا دو طرفه dealie مانند Scotch-Brite اسکراب اسفنج یا غیر خراش اسکراب اسفنج مانند dobie شرکت پد (جلوگیری از پشم فولاد تمیز کاری پد و دیگر سنگین اسکراب اسفنج است که می تواند باعث خارش).

تبلیغات

پور یک چهارم اندازه مقدار جوش شیرین روی اسفنج به آرامی فشار آن چند بار برای به دست آوردن پودر مرطوب و نوع خمیر مانند و سپس معرفی آن به خارج از گلدان و اسکراب. و اسکراب. در حال حاضر حفظ شستشو. شما نیاز به دوباره مرطوب اسفنج و اعمال بیشتر جوش شیرین به عنوان شما کار می کنند توجه ویژه ای به شدت رنگ و سوخته مناطق.

از آن خواهد شد کار! اما در نهایت شما خواهد اسکراب راه خود را به تقریبا جدید به دنبال گلدان و شما خوشحال خواهد شد. سپس شما ممکن است جلو بروید و Instagram آن و هر چیز خوشمزه شما پخته شده در آن را با غرور و افتخار.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im