جوان, شیوه زندگی, وبلاگ نویس, Prashant گوپتا: مسلم برای رسیدن به متعالی ارتفاعات!

جوان, شیوه زندگی, وبلاگ نویس, Prashant گوپتا: مسلم برای رسیدن به متعالی ارتفاعات! – شیوه زندگی

منتشرشده: ژوئن 30, 2020, 17:21 IST | همکاری محتوا | بمبئی

ارسال در مورد شیوه زندگی, Prashant Gupta به دست آورد خفقان fanbase در انتظار هیبت الهام بخش محتوا به صورت آنلاین

Prashant Gupta

Prashant Gupta

در سن 18 سالگی هنگامی که جوان بیابان انتخاب کردن به ورجه ورجه کردن در اطراف و زیاده روی در بیهوده و بیمعنی فعالیت Prashant Gupta انتخاب کرده است برای تبدیل شدن به ارجمند و ترجیح یک مسیر است که بی سابقه است و بی همتا. با حس عمیقی از بلوغ و فعال دولت از تمرکز حواس, Prashant حال گرايش به سمت رسانه های اجتماعی. مترقی ذهن می آموزد رمان برای ایجاد فرصت های Prashant شروع سفر خود را به دیجیتال گوی و در حال حاضر جوانترین وبلاگ نویس شیوه زندگی!

گرداندن مراکز فساد الهام از برجسته اجتماعی-رسانه اثرگذارندهها و کارآفرینان hotshots مانند CarryMinati و Bhuvan بم Prashant آغاز یک کانال یوتیوب و جابجایی دامنه خود را به شیوه زندگی, وبلاگ نویسی به او منتقل شده بر روی Instagram. ارسال در مورد شیوه زندگی او به دست آورد خفقان fanbase در انتظار هیبت الهام بخش محتوا به صورت آنلاین. او یک fanbase از 25k+ در Instagram. زیبایی شناسی خود را در پست های تایید خود را برای وبلاگ نویسی سبک پیروان و شکوه و جلال.

یک دوست داشتن سرگرم کننده و با نشاط شخصیت همراه با اهدا شد به عنوان جوانترین شیوه زندگی, وبلاگ نویس, اضافه کردن به خود را متعدد تدارکات او به تازگی به ویژه در فوربس. با مادری خود در شهر منظره زیبایی هیماچال پرادش او ساکن در دهلی نو در حال حاضر. زندگی شخصی او است که به عنوان فوتی و فوری خود را حرفه ای. نگران تناسب اندام, Prashant یوگا عجایب و علاقه شنا به عنوان به خوبی و اسنوکر-عاشق, هم, های بینش با طرفداران خود اغلب!

در چنین سن جوانی او جمع شده بودند عمیقی عظمت است. وقتی پرسیده شد که در مورد اعتقادات و بینظیر طرز فکر او ذکر شده-“در تلاش هستند اجتناب ناپذیر بخشی از سفر است. سختی آزمون شما در ژرف راه هل دادن شما به اما نیست! همه در حال رفتن به آن را به ارزش. همیشه سعی کنید به منظور جلب یک مقایسه بین سطح 1 و شخص دیگری را به سطح 15. سعی کنید به زندگی می کنند زندگی خود را به کمال”.

ما واقعا تحسین جسارت او خواهد شد و امیدوارم که او لذت می برد عظیم موفقیت و باقی می ماند به عنوان الهام بخش برای جوانان مثل همیشه!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de