جوان زندگی می گوید آن را برای “هر بچه در همه جا.” سابق شرکت کنندگان در جامعه تجاوز می گویند که هرگز درست است.

در تابستان سال 2017, جاشوا Truitt احضار شد برای چت در بیش از یک سخنرانی او را به کمپ در Crooked Creek Ranch اردوگاه در فریزر.

اردوگاه اجرا شد توسط جوان زندگی — بین المللی وزارت مسیحی مستقر در کلرادو اسپرینگز — و از سنت به نام مقوا و شهادت است که در آن رهبران در حال حاضر به نوجوان خود mentees چیزی است که آنها تلاش با خدا وارد زندگی خود را.

Truitt می خواستم برای انجام خود را در مورد همجنسگرا بودن یک پیام است که ممکن است اجازه دهید جوانتر عجیب و غریب شرکت کنندگان می دانم که آنها به تنهایی است.

سه کارکنان منتظر برای او در یک میز پیک نیک در کوه های راکی قوی قبل از آنها. گفتگو به سرعت تبدیل از صحبت کردن با لحن جدی تر در مورد Truitt شهادت موضوع و آینده خود را در سازمان است.

پس از شنیدن در مورد تمایلات جنسی, جوان, زندگی ناراحت کننده بود با رهبر داوطلب در همان کابین به عنوان اعضای کمپ Truitt گفت: کارکنان به او گفت. همه خود را در یک در یک چت با بچه او شده بود مشاوره در تمام طول سال نیاز به انجام شود در جایی که دیگران می تواند آنها را به او بازگو کارکنان گفت.

“مردم وجود ندارد به صراحت با من تماس پدوفیلیا,” Truitt گفت. “اما آن را بسیار ضمنی: از آنجا که من همجنسگرا هستم, من خطرناک بود.”

Truitt تجربه ماند خفته برای سال. اما دو هفته پیش او پیوست و صدها نفر از مردم با استفاده از #DoBetterYoungLife برچسب در رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن خام عاطفی داستان از تبعیض و تروما از محرومیت و دل شکستگی در طول زمان خود را در یک سازمان است که بازارهای خود را به عنوان یک محل برای “هر بچه در همه جا.”

مصاحبه با یک دوجین سابق جوان زندگی داوطلبان و کارکنان همراه با صدها نفر دیگر رسانه های اجتماعی داستان, نشان می دهد, یک سازمان است که بارها اعضای جامعه تجاوز از تبدیل شدن به رهبران و یا کار در اردوگاه های کار حتی پس از آنها سال ها وقت صرف داوطلبانه. کسانی که درگیر با زندگی جوان توصیف یک طعمه و سوئیچ که دعوت همه به آغوش ایمان خود را در یک محیط استقبال تنها برای برخی از به درک که قوانین مختلف به آنها اعمال می شود.

در پاسخ به پرسش از دنور پست جوان زندگی در یک بیانیه عذرخواهی به کسانی که صدمه دیده در طول زمان خود را در این سازمان و اعلام کرد ایجاد یک شورای “به بررسی بیشتر این داستان از زمان و از اعضای سابق زندگی جوان خانواده که رو به جلو آمده اند برای به اشتراک گذاشتن موارد که در آن آنها را تجربه کرده اند درد در خانواده ما خود را بر اساس نژاد و جنسیت و گرایش جنسی و یا عوامل دیگر.”

شورای مشترک خواهد بود-به ریاست عمر ارشد منابع انسانی مسئول و معاون رئیس جمهور از خدمات اداری خواهد شد که جمع آوری یک “گروه متنوع از پرسنل و غیر پرسنل” برای انجام این بررسی این سازمان گفت: در آن بیانیه است.

“شورای بررسی خواهد شد این داستان ها و توصیه های مناسب دوره از عمل در هر مورد” جوان زندگی گفت. “…از تشکیل این شورا گام بعدی در آنچه در انتظار ما خواهد بود یک روند طولانی بررسی انعکاس توبه و اصلاح است.”

به عنوان داستان سیل در سراسر کشور یک ائتلاف سابق جوان زندگی داوطلبان و کارکنان شده است هل دادن برای این سازمان برای مقابله با آنچه که آنها ادعا می کنند در حال سیاست های تبعیض آمیز نسبت به جامعه, جامعه گسترش آموزش تنوع و باز کردن درهای خود را به مردم بیشتر از رنگ و خانواده های کم درآمد.

“زمانی که من در زندگی جوان, من فکر کردم من تنها کسی تجربه این” Truitt گفت. “اما زمانی که همه این افراد در حال ارسال — نه تنها LGBTQ اما زنان در مواجهه با تبعیض دیگران رو به نژاد پرستی — این سیستمیک در سازمان است.”

یک پست و سپس باز floodgates

این همه را با یک پست.

در اواخر ماه ژوئن Thomas Kent, a 30-year-old مددکار اجتماعی از تاکوما واشنگتن شنیده می شود از یک دوست زن جوان که زندگی به تازگی ارسال شده یک عکس از او آنلاین — با وجود این واقعیت است که سازمان تا به حال بوت که دوستان از یک موقعیت رهبری سه سال پیش پس از پیدا کردن او آشنایی یک زن است.

توماس خشم اما تعجب نیست.

زندگی جوان بوده مرکزی بخشی از وجود خود را پس از تولد. پدر و مادر او بودند lifers و توماس رشد, رفتن به اردوگاه با آنها را تا زمانی که او می تواند پیوستن به جوان زندگی در مدرسه.

“به عنوان یک بچه در حال رشد در زندگی من قطعا در زمان راه آنها نگاه جهان به طور جدی” او گفت:. “که به معنای بودن یک گی بچه ها من فکر می کردم به مقصد جهنم,, مگر اینکه تغییر راه من احساس کردم در مورد بچه ها.”

در 24 او از گنجه و اخراج شد از مذهبی دیگر سازمان است. بنابراین توماس با نزدیک شدن به زندگی جوان برای دیدن اگر او می تواند همراه با خواهر خود را.

در یک ایمیل به توماس که او ارائه شده در این پست یک جوان زندگی سخنگوی او گفت که سازمان سیاست “بر این باور است که ما در حال ایجاد تجربه صمیمیت جنسی در چارچوب ازدواج و رابطه بين زن و مرد و کسانی که در خدمت رهبری انتظار می رود برای زندگی در چارچوب این تفاهم است.”

“اگر شما در حال گی” توماس متوجه شدم “شما نمی توانید منجر شود.”

در نهایت پس از دوستش به او گفت در مورد عکس توماس بود به موجب قانون. در ژوئن 29, او از کار اخراج کردن هفت بند post on Instagram.

“جوان زندگی می گوید همه عجیب و غریب بچه ها خوش آمدید,” او نوشت: “اما جزئی ‘ورود’ در طول بازو است و حتی بدتر از آشکار محرومیت. آن را مانند ساخت تماس با چشم با کسی و گفت: “من شما را دوست دارم, I love you, I love you’ در حالی که به آرامی باز در چهره خود را.”

توماس به پایان رسید پست با تشویق دیگران به استفاده از #DoBetterYoungLife به داستان خود را. او نمیفهمد شاید 20 دیگران خواهد آن را ببینید به اشتراک گذاری آن و همه چیز خواهد بود در چند روز.

جای خود را ارسال و پس از آن توییتر موضوع به اشتراک گذاشته شد توسط هزاران نفر از مردم. به زودی صدها جوان سابق زندگی شرکت کنندگان ارسال داستان های خود را تحت همان برچسب در مورد چگونه آنها احساس زندگی جوان تحقیر آنها را زمانی که آنها بیرون آمد از گنجه و یا آنها را مجبور به “عمل مستقیم” به منظور باقی ماندن در یک جامعه نمی تواند آنها را تصور کنید که بدون.

“جوان زندگی شد یک محل اضطراب برای من” یک فرد نوشت: در Instagram.

“من هرگز قادر به قرار دادن به کلمات آسیب است که جوان زندگی باعث شده است که من” دیگر نوشت.

توماس آب گرفتگی با لينک مستقيم, پیام تشکر از او برای باز کردن درب به یک جهان بسیاری از سابق داوطلبان فکر می کردم ممکن است بسته ماندن برای همیشه لطفا برای.

“آن بوده است که هر دو شفا به می دانم که من تنها نیستم” توماس گفت: “و نیز آورده زخم من فکر کردم من تا به حال شفا از نقل مکان کرد و فراتر از آن.”

Kent Thomas poses for a portrait ...

Jovelle تمیو ویژه به دنور پست

Thomas Kent شمار برای یک پرتره در خانه اش در تاکوما بشویید. در روز پنج شنبه, جولای 16, 2020.

یک “ریاکارانه” سیاست

آنچه باعث می شود جوان تجربه زندگی آنقدر مضر با توجه به کسانی که سال ها صرف با وزارت است که در آن علامت های تجاری خود را به عنوان فراگیر.

این سازمان آغاز شده و در سال 1941 توسط یک تگزاس وزیر نمایی رشد کرده بیش از چند دهه. تقریبا 370,000 بچه ها در هر هفته شرکت در زندگی جوان برنامه از بیش از 8,500 مدارس و وزارتخانه ها در سراسر 104 کشور با توجه به وب سایت سازمان. این برنامه ها و اردوگاه های طراحی شده توسط نزدیک به 68,000 داوطلبان و 5,700 کارکنان در سراسر جهان است.

“جوان زندگی نیست شروع با برنامه” سازمان متحده در خط اول “در مورد جوان زندگی” بخش از سایت. “این شروع می شود با بزرگسالانی که نگران هستند به اندازه کافی در مورد بچه ها به رفتن به آنها را بر روی چمن خود را و فرهنگ خود ساختمان پل از معتبر دوستی است.”

تحت “ارزش های ما” بخش سازمان از لیست “همه کودکان و نوجوانان” شامل “هر توانایی و اقتصادی و فرهنگی و قومی.” دو مورد را در لیست: تنوع.

جوان زندگی می گوید وجود ندارد یک نوع فرد است که می شود در این سازمان است. “این برای همه” سازمان می گوید در وب سایت خود را.

که ماموریت به رهبری Haeley Keilen به سقوط در عشق با زندگی و نیازهای ویژه برنامه نظارت به عنوان یک مقام ارشد در دبیرستان به اندازه کافی به او فشار نسبت به یک حرفه ای به عنوان یک معلم آموزش و پرورش ویژه. این برنامه ساخته شده او احساس خوبی در چیزی برای یک بار. آن را فقط مناسب است.

بنابراین Keilen امضا به داوطلب در زندگی جوان کمپ تابستانی در میشیگان بود و وجد آمدیم که او پذیرفته شد.

چند روز بعد او گفت: یکی از زندگی جوان منطقه رهبران پیامک او در مورد قهوه.

“آنها می گویند چیزی شبیه” من نمی دانم که چگونه به شما بگویم این, اما شما نمی توانید انجام دهید کار خدمه چون شما گی و از آن می رود در برابر زندگی جوان قرارداد.’ “

رهبر نشان داد Keilen یک قطعه از زندگی جوان سیاست.

“ما باید … به وضوح دولت که افرادی که از نظر جنسی فعال خارج از ازدواج با جنس مخالف رابطه نباید در خدمت به کارکنان و یا داوطلبان در ماموریت و کار از زندگی جوان” سیاست متحده بر اساس یک کپی به دست آمده توسط پست. (جوان زندگی در یک ایمیل گفت: “ما را ندارد و ما سیاست های عمومی است.”)

Keilen در شوک بود.

“من احساس نمی هر گونه احساسات” او گفت:. “من فقط نشسته وجود دارد.”

سابق زندگی جوان داوطلب بازگو قصه از دیگر رهبران علنا های مختلف رفتار است که می رود در برابر زندگی جوان قرارداد: تماشای پورنوگرافی نوشیدن و یا درگیر شدن در رابطه جنسی قبل از ازدواج.

“بود که سخت ترین چیز به دنبال” Keilen گفت. “چرا برخی از مردم را وادار به شکستن قرارداد, اما من می توانم? تفاوت در چیست ؟ من نمی نوشند; من نمی مخدر. تنها چیزی که من شکستن بود همجنسگرا بودن. به نظر می رسد ریاکارانه.”

زندگی جوان قبلا تغییر زبان از سیاست خود را — اگر نه به معنی پشت آن است. یک کپی از سیاست های قبلی بررسی ارسال می کند که شامل تاریخ اظهار داشت: “اگر یک فرد متوقف شد از خدمات به عنوان یک عضو هیات یا داوطلب به عنوان یک نتیجه از نگرانی های جوان زندگی است که فرد درگیر و یا ممکن است درگیر در یک عمل کودک آزاری, کودک آزاری جنسی, درگیری با یک کودک یا زنای با محارم آشکار همجنسگرا فعالیت/شیوه زندگی, وجود خواهد داشت هیچ rehire و یا بازگشت.”

در ایمیلی در پاسخ به پست این سازمان گفت که در بخش “یک جوان کنونی زندگی و سیاست.”

حتی حمایت از جامعه تجاوز به عنوان یک متحد می تواند به اندازه کافی به شما مشکل با زندگی جوان گفت: Addie Barret سابق رهبر داوطلب در Butler دانشگاه.

زمانی که دادگاه عالی ایالات متحده قانونی ازدواج همجنسگرایان در سال 2015 او جشن با رسانه های اجتماعی نوشته و در وبلاگ خود. که بعد از ظهر Barret گفت که او موفق به دریافت یک تماس از یک جوان زندگی کارکنان.

“او پیشنهاد من را این بار برای کاوش بیشتر به کلمه و پیوستن به چند مطالعات کتاب مقدس,’ ” Barret گفت. تا زمانی که او می تواند اتخاذ صحیح روایت Barret نمی تواند یک رهبر باشد.

داستان در رسانه های اجتماعی شامل نه تنها تجاوز تبعیض بلکه قصه از رهبران تحت فشار بودن برای جمع آوری پول تا کم درآمد و نوجوانان می تواند آن را به اردوگاه در حالی که خود را غنی تر همتایان کردم پدر و مادر خود را به سادگی قطع آنها را بررسی کنید.

تنوع کاری جوان نقاط زندگی به عنوان یک کلید سازمانی شعار نیز فاقد سابق شرکت کنندگان در گفت و است که منجر به اتهام نژاد پرستی در برخی از مناطق.

در یک مثال تصویری از یک سال 2018 رویداد در نورمن اوکلاهما به نام “یهودی شب” نشان داد جوان زندگی کارکنان پوشیدن yarmulkes و نماز شال به عنوان آنها رقصید سنتی موسیقی یهودی. کری قیف رهبر که شات تصویری گفت: skit همراه بود هیتلر جوک و نازی ها سلام.

فرد مسئول حمله skit اخراج شد پس از این سازمان بررسی اشتغال خود رکورد جوان زندگی گفت: در یک ایمیل.

فشار برای تغییر

رهبران آیا بهتر زندگی جوان جنبش نیست فقط می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را — آنها همچنین می خواهید تغییر دهید.

بیش از 6400 نفر امضا کرده اند این جنبش دادخواست که لیست یک سری از تغییرات زندگی جوان می توانید به تبدیل شدن به بیشتر تایید. این شامل لغو فوری از رفتار جنسی سیاست است که میله تجاوز افراد از خدمت به عنوان داوطلب رهبران و یا کارکنان بورسیه تحصیلی به دانش آموزان کم درآمد و رهبران تنوع آموزشی برای کارکنان و بالا بردن نمایندگی از عجیب و غریب اعضا و مردم از رنگ در سازمان است.

پس از برچسب ویروسی رفت توماس گفت: جوان زندگی رئیس جمهور نیوت Crenshaw رسیده به صحبت. در ابتدا داوطلب سابق بود و همه گوش — تا زمانی که او را دیدم یک ادعا داخلی یادداشتی به جوان زندگی کارکنان است که تا به حال آنلاین نوشته شده است.

این یادداشت — که جوان بود و زندگی در نظر نمی — شامل صحبت کردن امتیاز برای کارکنان در این جنبش از جمله این که از رفتار جنسی سیاست یک “سند داخلی” است که باید به اشتراک گذاشته شده در خارج از ماموریت. اما یک خط خاص در شروع به پریدن کرد برای توماس و دیگران: “…ما در حال بررسی سیاست ما و یا الهیات.”

“اگر آنها در حال حاضر واقعا اجازه این داستان باز کردن قلب و ذهن” توماس گفت: “گفتگو با من نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید.”

جوان زندگی در آن ایمیل فرستاده بیانیه به پست گفت: “ما همواره به بررسی سیاست ها و روش های به اطمینان حاصل شود که رفتار ما نشان دهنده پادشاهی خدا. در حالی که ما با اعتماد به نفس — با ادامه تحصیل نماز و انعکاس — که کلام ما این است که مؤمنان به خدا را دید تمایلات جنسی بشر و دیگر جنبه های انسانی تجربه این داستان برجسته نیاز برای فشرده سؤال از ما چگونه زندگی کردن ایمان و اعتقادات ما.”

سابق داوطلبان گفت: آنها امیدوار بودند که سازمان را در حداقل روشن شدن سیاست های خود را به طوری که بچه ها و پدر و مادر می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا به درگیر شدن. تقریبا همه تاکید کرد که این جنبش به “انجام بهتر” به طور کامل از بین بردن زندگی جوان.

مخلوط با دل شکستگی و اشک شد و تابستان پر از شادی بهترین دوستان است و لحظات فراموش نشدنی از رشد. این سازمان دارای پتانسیل بسیار گفتند. اکنون زمان آن است که آنها به آن زندگی می کنند.

جالب اینجاست که توماس گفت: همان صفات است که او آموخته است که در زندگی جوان — چگونه به جامعه و کار با هم در یک جمعی ماموریت — مهارت او با استفاده از به بیشتر #DoBetterYoungLife.

“این احساس که ما در حال گرفتن درمان و درد و انزوا و ساخت آن را به عمل و جامعه و آزادی بیشتر” او گفت:. “این احساس بسیار چالش برانگیز بلکه یکی از ارزشمندترین چیزهایی که من تا کنون بوده است بخشی از.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net