‘شما همیشه می تواند مورد علاقه ترین نوزاد در جهان’: Allu Arjun تولد آرزو برای ‘سیری’ Allu Sirish شما بیش از برنده شدن

Telugu بازیگر Allu Arjun در زمان به Instagram و آرزو برادرش Allu Sirish مبارک 33rd تولد در این cutest راه ممکن است. در تماس تلفنی با ‘سیری’, Allu Arjun تصاویر ارسال شده از آنها و به نام Sirish خود علاقه ترین نوزاد در جهان’.

“بسیاری از بازده شاد بعد به برادر من سیری” نوشت Allu Arjun در تصویر اول که او به اشتراک گذاشته. در تصویر, Allu Arjun دیده می شود نما با رشد Allu Sirish به عنوان آنها کلیک در خانه خود را. در حالی که Allu Arjun ملبس به لباس سیاه و سفید با گورخر-چاپ یقه در تصویر, Allu Sirish عینک طلایی, ژاکت سیاه و سفید, توپ را روی گوه.

در اینجا تصویر:

width: 640px; height: 1133px;

نه تنها که, Allu Arjun نیز به اشتراک گذاشته تصویر دیگری از او و Allu Sirish است که رجعت در دوران کودکی تصویر آنها را در آغوش بگیرید. Allu Sirish به Allu Arjun یک آغوش در عکس. به اشتراک گذاری, تصویر, Allu Arjun نوشت: “شما همیشه مورد علاقه ترین نوزاد در جهان است.”

دیدن تصویر در اینجا:

width: 640px; height: 1132px;

Allu Arjun به تازگی جشن پسرش آیان ششم تولد تحت مستند با یک کیک خانگی. “من استفاده می شود به فکر می کنم” عشق چیست ?? “تمام زندگی من است . چند بار در گذشته من احساس احساسات قوی اما من مطمئن بود اگر آن را دوست دارم . اما بعد از شما آمد به من زندگی من در حال حاضر می دانم که چه عشق است . شما را دوست دارم . من شما را دوست دارم آیان . تولدت مبارک عزیزم من” نوشت Allu در حالی که به اشتراک گذاری یک تصویر از آیان از جشن تولد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de