شما می خواهید سیب زمینی سرخ شده با آن است ؟ نایک سوخت Coming 2 America شوق با یک مک داول-الهام Blazer Mid


تصویر: کتانی معتاد (YouTube)

از دلایل متعدد ما به دنبال به جلو برای مدتها در انتظار پیگیری به اواخر’80s, کلاسیک آمدن به امریکا—که cutely-نام Coming 2 America—چگونه یاد سبک اصلی خواهد بود reimagined برای نسل جدید است که در لیست بالا. برنده جایزه طراح صحنه و لباس اموزش E. کارتر بدون شک گرما را روی صفحه اما مقدار زیادی از خرده فروشان در حال وارد شدن به راه اندازی مجدد اقدام کردن صفحه نمایش به عنوان به خوبی.

بیش از همه ستاره آخر هفته Milwaukee Bucks’ Giannis Antetokounmpo عرضه یک نایک زوم عجایب 1 و تطبیق tracksuit با الهام از این فیلم داستانی مک داول حق رای دادن (خنده دار rip-off از مک دونالد). شرکت نایک است که در آن دوباره به ما یک “کارمند از ماه” ریف در Blazer Mid در یاد شطرنجی از مک داول یونیفرم—کامل با نسخه خود را از “کمان طلایی” (کلاه بره و bow-tie شامل نمی شود).

تبلیغات

به عنوان سایت سبک مدرن معروفیت گزارش:

درست مثل زوم عجایب 1 این Blazer Mid, لباس زیر, قرمز شطرنجی با الهام از ادی مورفی را در حالی که کار در مک داول در سال 1988 فیلم Coming To America. کفش نیز از ویژگی های زرد دوزی Swooshes در دو طرف پانل های آبی و بوم در eyestay و پاشنه بلند. این sockliner ساخته شده از چرم سبز “از آمدن به آمریکا” نام تجاری چاپ بر روی پاشنه.

شما می توانید پا زدن آن ؟ بله, شما می توانید…است که اگر شما می توانید پیدا کردن “Coming to America” Nike Blazer Mid در خرده فروشان را انتخاب کنید. و اگر همه چیز با شکست مواجه, همیشه وجود دارد eBay.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im