شما می خواهید برای دیدن یک مرده بدن ؟ Scott Storch از بین می برد Mannie Fresh در حماسه Instagram Live نبرد


Illustration for article titled You Wanna See a Dead Body? Scott Storch Destroys Mannie Fresh in Epic Instagram Live Battle

عکس: گیب گینزبرگ Paras گریفین (گتی ایماژ)

با جهانی همه گیر نگه داشتن ما به دام افتاده در خانه های ما برای آینده قابل پیش بینی Instagram زندگی می کنند تبدیل شده است اولین مقصد برای طرفداران موسیقی به دریافت بسیار مورد نیاز خود را رفع کنید. و خارج از DJ D-Nice افسانه ای #ClubQuarantine احزاب سوپر تولید Swizz Beatz و Timbaland باید پیشگام تلاش برای مردم را به آنچه آنها می خواهند—در حالی که اجتماعی فاصله ،

تبلیغات

چهارشنبه شب ما تحت درمان قرار گرفتند به آخرین نسخه از #Verzuz جاری ضرب و شتم نبرد رقابت ها راه اندازی شده توسط تیم و Swizz که برجسته آیکون Scott Storch و Mannie Fresh رفتن سر تا به صورت فرهنگ و تاج.

قبل از زد و خورد Mannie در زمان به Instagram برای ریختن برخی از مشروب در محدود کردن و پرداخت تسلیت خود را به حریف خود را.

تبلیغات

“آن روز غم انگیز” او آغاز شد. “امروز من باید انتخاب کردن یک تابوت برای من homeboy Scott Storch…ما gon’ miss you bro.”

تبلیغات

در عین حال برای همه پهلوانان Mannie در بر داشت خود را پانچ مست تقریبا بلافاصله پس از زنگ زد با Storch pummeling او را با رگبار گلوله بی پایان smash hits مانند حوا “به من اجازه دهید ذهن خود را منفجر,” 50 Cent “در فروشگاه آب نبات” و به خصوص تند و زننده حق عبور در Justin Timberlake را “Cry Me a River.” برای اضافه کردن توهین به جراحت خودم و بیش از 200 ، 000 دیگران تماشا در وحشت به عنوان Storch پخش بسیاری از زرادخانه های گسترده ای در زندگی خود صفحه کلید تبدیل آنچه در حال حاضر کامل, کون, شلاق به یک قتل عام وحشتناک.

تبلیغات

Mannie نشان داد نشانه هایی از زندگی, اما, پرتاب برخی از خوب jabs مانند T. I. “بزرگ Things Poppin'” and Lil Wayne به “چوب ماهون” اما در زمان Storch آمد بالا پابند با ترور تیم ملی “تکیه” شما تقریبا می تواند Mannie روح در تلاش برای فرار از بدن خود را.

تبلیغات

چیزهایی که فقط زشتتر از آنجا Storch مجموعه Mannie برای coup de grace با ماریو “اجازه دهید من شما را دوست دارم”—که نیواورلئان افسانه شجاعانه در مقابله با “بازگشت که Azz تا”—تنها به قرار دادن Mannie از بدبختی خود را با Dr. Dre را “Still DRE”.

تبلیغات

تبلیغات

یک بار Mannie برداشت خود را خاموش حصیر پس از به دست آوردن هوشیاری او باران Storch با اصل قدردانی و ستایش بود که یک تضاد کامل از باطل ارزان عکس های او در طول جنگ; استقرار مختلف skits که شامل شخصی حفاری در Storch را در زندگی خصوصی و مستند سوء مصرف کوکائین.

تبلیغات

خوشبختانه Storch خود را نگه داشته خنک (من شخصا ام پریدم از طریق تلفن و ضرب و شتم ترمز کردن از Mannie را) و به جای ارائه کامل ضد: “شما یک مقدار زیادی از skits اما نه بیش از حد بسیاری از بازدید.”

در تمام آن را کاملا سرگرم کننده سفر کردن خط حافظه با Storch روشن ویکتور.

تبلیغات

تبلیغات

و همه ما می شود در درمان این آخر هفته با قسط بعدی از #Verzuz مجموعه ای از ویژگی های T-Pain and Lil’ Jon.

تبلیغات

که begs سوال: هنگامی که جهنم ما گرفتن Kanye مقابل Pharrell? ما نیاز داریم که!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de