‘شما درو میوه Kangana مبارزات’, توییت Ranaut تیم در Taapsee Pannu, دوم پست به نقل از ‘تلخ مردم’

تیم Kangana Ranaut رسمی توییتر صفحه ارسال یک صدای جیر جیر کوبیدن Taapsee Pannu. در صدای جیر جیر, Kangana متهم Taapsee از بلوغ در او و نیز ارسال شده یک زن و شوهر از اخبار منتشر شده در سال 2017. توییت همچنین به عنوان خوانده شده به عنوان “شرم بر شما @taapsee’. تیم Kangana Ranaut پرسیدم بسیاری از chaploos خارجی ها به طور مداوم در تلاش برای از خط خارج شدن حرکات آغاز شده توسط Kangana آنها می خواهند به در فیلم های مافیایی کتاب خوب, آنها, فیلم و جوایز برای حمله به Kangana و آنها را در باز کردن آزار و اذیت یک زن شرم بر شما @taapsee شما جمع اوری میوه مبارزات خود را اما باند در او.”

به زودی پس از آن, Taapsee ارسال شده مرموز جیر و همچنین چند نقل قول تلخ کرد. “یک زن و شوهر از چیزهایی که به دنبال در زندگی من به خصوص در چند ماه گذشته است. واقعا کمک در دیدن زندگی در نور بهتر. من به ارمغان آورد بسیاری از صلح n دیدگاه های پس از آن” خواندن خود را صدای جیر جیر.

اتمام Kangana و Taapsee توييتها زیر:

قبلا Kangana خواهر Rangoli Chandel به نام Taapsee به عنوان Ranaut را ‘sasti کپی’. در حالی که Kangana گفته بود: “او (Taapsee) می گوید موهن چیزهایی مثل من نیاز به یک فیلتر یا فریاد خویش و قوم پرستی که در خارج از خانه کار می کنند. هنگامی که شما با کسی که پس از آن آماده همه چیز را در این بازی سرگرم کننده بیش از حد. چرا تبدیل به پوست ضخیم و سپس؟”

Taapsee تا به حال به آن واکنش نشان دادند با بیان “در پاسخ من گفت: من خوشحال هستم که یک کپی از آنجا که او یک لعنت بازیگر خوب. من sasta چرا که او ادعا می کند به بالاترین پرداخت [زن بازیگر]. من نمی آن را به عنوان موهن. فقط به خاطر او است که گفت: به آن معنا نیست که آن حقیقت نهایی. او نمی افشای من و او در معرض خودش. آن را بی دست و پا اما من نمی خواهد آن را نگه دارید در برابر او. من او را دوست دارم به عنوان یک مجری و ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de