شما احتمالا نیاز به تمیز کردن خود را, اسباب بازی های جنسی, مانند, در حال حاضر


من گمان می کنم لازم نیست برای قرار دادن یک نقطه خوب در این زمان از این موضوع است. من اعتقاد دارم که همکارم و شخصی قهرمان Tercius بیش از ساخته شده است همه چیز روشن است.

تبلیغات

خوب پس! در اینجا چیزی است: به طور منظم تمیز کردن اسباب بازی های جنسی بخش مهمی از مراقبت از سلامت جنسی بدون در نظر گرفتن که آیا شما با استفاده از آنها به شدت انفرادی و یا با یک شریک. اگر شما به اشتراک گذاشتن اسباب بازی غیر شریک منحصر به فرد آن را به ویژه مهم برای حفظ, اسباب بازی, تمیز, به عنوان آنها می تواند انتقال بیماری است.

وجود دارد چند چیز اساسی که در مورد تمیز کردن اسباب بازی های جنسی:

  • اسباب آمده در طیف گسترده ای از مواد سیلیکون و پلاستیک سخت و ژله لاستیک و الاستومر!—و این مهم است که بدانید چه مواد یک اسباب بازی ساخته شده است به طوری که شما می توانید آن را به درستی
  • برخی از مواد عبارتند از پلاستیک سخت ژله, لاستیک, الاستومر یا ترموپلاستیک الاستومر (TPR) متخلخل هستند و حتی زمانی که پاک منتقل می کند مقاربتی به یک شریک. اگر شما به اشتراک گذاشتن این نوع از اسباب بازی با یک شریک زندگی شما ممکن است بخواهید به استفاده از کاندوم و اگر شما به اشتراک گذاری آنها را با غیر انحصاری شریک زندگی شما باید با استفاده از کاندوم به منظور تمرین امن اسباب بازی های جنسی
  • ابزار پاک کننده و دستمال مرطوب محصولات بزرگ به دانستن در مورد! آنها به ویژه مناسب برای stashing در یک میز کنار تخت کشو برای دسترسی آسان و نیز برای سفر. (نه این که بسیاری از ما انجام می دهند بسیار سفر این روز است.)

ابزار پاک کننده های تمایل به آمده در سه سیستم تحویل: اسپری پمپ نازل اسپری و یا فوم. بسیار شبیه به صابون (مایع فوم نوار) نوع فرمول شما انتخاب می کنید به طور کامل به آنچه احساس می کند ساده ترین را برای شما به استفاده از — است که می گویند همه آنها خوب خواهد شد و به خوبی کار می کنند.

در اینجا برخی از ابزار پاک کن را انتخاب کنید.

اسپری پمپ, ابزار جنسی, پاک کننده

تبلیغات
تبلیغات

نازل اسپری پاک کننده اسباب بازی

تبلیغات

فوم پاک کننده اسباب بازی

تبلیغات

اسباب بازی های جنسی, دستمال*

تبلیغات
تبلیغات

*توجه داشته باشید: برخی از این ها در درجه اول به بازار عرضه شده برای انواع دیگر شخصی, تمیز کردن, اما آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اسباب بازی ها! همچنین بزرگسالان, حمام, دستمال مرطوب و دستمال مرطوب کودک کار بیش از حد.

تبلیغات

همچنین ما باید کمی شادی این روز پس لطفا احساس رایگان به خنده در نامهای از این چیزها. آنها خنده دار و اگر شما پیدا کردن hilariously نام ابزار پاک کننده شما باید یک تعهد به ما بگویید که در مورد آنها در نظر. ما نیاز به خنده!

چگونه برای تمیز کردن اسباب بازی های جنسی, با نوع مواد

تبلیغات

شما باید همیشه بررسی دستورالعمل های سازنده در مورد تمیز کردن مناسب از یک اسباب بازی است که چیزی برای انجام درست زمانی که شما به دست آوردن آن پس شما باید همیشه (همیشه) تمیز کردن اسباب بازی های قبل از آن استفاده کنید. اما در اینجا یک راهنمای سریع برای تمیز کردن اسباب بازی های خود را بر اساس نوع مواد.

موتوری سیلیکون و یا فولاد ضد زنگ: پاک کردن ابزار پاک کردن با استفاده از مقدار کمی از صابون ملایم (صابون دست, کاستیا صابون و پاک کردن ظرف صابون و غیره.) اعمال شده به یک پارچه مرطوب. شستشو پارچه را با آب تمیز و پاک کردن اسباب بازی دوباره برای حذف باقی مانده صابون. طور کامل خشک قبل از ذخیره سازی. مگر اینکه به وضوح اعلام کرد که آن را ضد آب هرگز غرق موتوری در آب است.

تبلیغات

غیر موتوری سیلیکون و یا فولاد ضد زنگ: برای تمیز کردن به طور منظم شما می توانید با استفاده از همان روش توضیح داده شده برای تمیز کردن موتور ، اگر عمیق تر تمیز کردن مورد نیاز است غیر موتوری اسباب بازی را می توان غوطه ور در آب جوش به مدت 10 دقیقه. غیر موتوری سیلیکون و یا فولاد ضد زنگ, اسباب بازی نیز می توان در قفسه بالای ماشین ظرفشویی با اجرای ‘پاکسازی’ چرخه بدون صابون.

تبلیغات

این دستورالعمل همچنین درخواست برای تمیز کردن غیر موتوری اسباب بازی های جنسی, ساخته شده از, کمتر شایع (اما هنوز هم در خارج وجود دارد!) مواد مانند شیشه پیرکس چوب یا سنگ.

Cyberskin (Fleshlight و غیره): Cyberskin کاملا حساس است و این مواد به راحتی می توانید تبدیل شدن به سايش و بنابراین مهم است که به وزش نسیم تا زمانی که تمیز کردن آن است. برای انجام این کار, آن را بشویید و با استفاده از دست خود را و مقدار کمی از صابون ملایم و آب گرم. خشک کردن به آرامی با یک پارچه نرم مثل یک تی شرت یا یک کیسه آرد حوله برای جلوگیری از آسیب رساندن مواد.

تبلیغات

پلاستیک سخت ژله, لاستیک, الاستومر یا ترموپلاستیک الاستومر (TPR): شستشو با صابون ملایم و آب و خشک به خوبی قبل از ذخیره سازی. یادآوری! این مواد متخلخل هستند به طوری که حتی پس از تمیز کردن آنها هنوز هم می تواند باکتری های بندر و مقاربتی بنابراین اگر شما استفاده از آنها را با یک غیر انحصاری شریک شما نیاز به برخی از کاندوم ها.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im