“شما هرگز نمی دانید’: Kejriwal می گوید دهلی COVID-19 مرگ و میر پایین رفتن اما مردم نباید راضی

مثبت نرخ و میزان مرگ و میر پایین آمدن اما مردم نباید از خود راضی گفت: دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, در روز سه شنبه و به مردم هشدار داد “شما هیچ وقت نمی دانید COVID-19 مارس افزایش دوباره”.

“مثبت نرخ و میزان مرگ و میر پایین آمدن اما مردم نباید از خود راضی. شما هیچ وقت نمی دانید COVID-19 مارس افزایش دوباره” Kejriwal به خبرنگاران گفت: اینجا.

دهلی وزیر در ادامه گفت که دلیل این وضعیت تحت کنترل است که همه کمک کرده و به علت مبارزه با عفونت.

“به همین دلیل وضعیت تحت کنترل است که هر کس کمک کرده است به علت. ما متوجه است که ما نمی خواهد بود قادر به مبارزه به تنهایی با این ویروس. ما به ارمغان آورد و همه با هم و کمک به وضعیت آینده تحت کنترل” او اضافه شده است.

بیشتر اعتباری صفحه اصلی جداسازی برنامه برای بهبود دهلی وضعیت او گفت که تاکنون یک COVID-19 مرگ و میر در حال ظهور از خانه انزوا در طی 12 روز است.

“ما افزایش تست ظرفیت به عنوان به خوبی. تست شده است و ممکن است به دلیل از خانه انزوا. ما باید سازماندهی یک برنامه برای صفحه اصلی جداسازی برای Delhiites که در آن ما ارائه oxymeters به بیماران در خانه. در گذشته 12 ماه وجود داشته است و هیچ مرگ و میر گزارش شده در صفحه اصلی انزوا” دهلی وزیر اضافه شده است.او در ادامه به مردم توصیه می شود به استفاده از ماسک و شستن دست.

دهلی نو در مجموع از 1,13,740 COVID-19 مورد آن وجود دارد 19,017 فعال موارد 91,312 بیماران درمان شده است یا مرخص و 3,411 افراد سالم به در COVID-19 طبق این اتحادیه با وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de