شما نیاز به برخی از کارهای


تحت شرایط عادی به اعتقاد من در کارهای. من آرزو می کنم آنها تا به حال بهتر است نام و یا نام تجاری! اما خوب کارهای آنها چه هستند و من معتقدم که داشتن کارهای یک عادت خوب است. داشتن یک روال مجموعه ای از کارهای وحشتناکی خسته کننده است راز چگونه کسانی که “زحمت” پاک رسیدن به خانه که بلند, دولت, در واقع.

اما همچنین بالا انداختن. اگر شما انجام کارهای شما را انجام کارهای. پس از آن یک چیزی که من در بیش از حد اغلب در مورد کسانی که پایه homekeeping-نوع کارهایی که هر روز انجام دهید دلیل کارهای + آزار دهنده = مادر شما و من و نه مادر خود را!

تبلیغات

با این حال نه شرایط عادی و بنابراین من فکر می کنم اکنون زمان خوبی است که به شما بگویم چه مجموعه ای از پایه کارهای روزانه ممکن است مانند نگاه! اینها one-size-fits-all, البته, اما این یک شروع خوب است که اعمال می شود به بسیاری از خانه های خود. در نظر گرفتن آنها به شما نیست ؟ (که من نه آزار دهنده.)

هشت کارهای روزانه

“هشت? بانو شما در خارج از ذهن خود را?!?”

نه خوب منظورم بله اما نه در این مورد. نگاه من به شما دو کارهای اصلی هر اتاق در منزل شما و اتاق خواب, حمام, آشپزخانه, اتاق نشیمن—که همه را در کمتر از 5 دقیقه برای تکمیل. در واقع بسیاری از آنها را در کمتر از یک دقیقه ظرف-انجام است که می اندازد همه چیز خاموش اما حتی که نمی تواند بسیار زمان و در همه.

بنابراین در اینجا آنها هستند. من پررنگ وظیفه من شخصا احساس می کنم که مهم ترین از این دو دلیل نفرت مردم کارهای اما اگر من می توانم شما را به انجام فقط یکی در هر اتاق خواهد شد که به اندازه کافی خوب. (نه آزار دهنده!)

اتاق خواب, کارهای

تبلیغات

در اینجا یک راز در مورد ساخت تخت: از آن خواهد شد فورا حتی messiest اتاق خواب نگاه خیلی tidier.

  1. خود را به تخت
  2. قرار دادن لباس در لباس های شسته شده مانع و یا آنها را برابر منظمی در خود خشکشویی صندلی (شما می دانید صندلی من صحبت کردن در مورد, و ما نمی نیاز به آن را دریافت کنید در حال حاضر. اما ما را به آن را دریافت.)
تبلیغات
تبلیغات

حمام, کارهای

تبلیغات

وقتی که می آید برای تمیز کردن روزانه, نام بازی در حمام بیشتر در مورد لوازم جانبی برای.

  1. آویزان کردن حوله ترک نمی لباس های کثیف روی زمین
  2. پاک کردن سینک منطقه و/یا خشک کن درب شیشه ای حمام برای خشک نگه داشتن حمام
تبلیغات
تبلیغات

کارهای آشپزخانه

تبلیغات

آشپزخانه فضایی است که نیاز به ترین کار روزانه کارهای عادی و روزمره-دانا است.

  1. انجام ظروف
  2. پاک کردن سطوح کار پس از غذا دبستان
تبلیغات
تبلیغات

اتاق نشیمن کارهای

تبلیغات

تمیز کردن روزانه در اتاق نشیمن است که اساسا یک ماده از چیدن تا چیز آسان, اما از آن خواهد شد یک راه طولانی در نگه داشتن فضایی از هرج و مرج.

  1. اتوبوس, عینکی/صفحات/تنقلات به آشپزخانه
  2. راست بالشتک و پرتاب پتو
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de