شما تسلط کارهای روزانه در حال حاضر در اینجا آمده هفتگی کارهای [وحشی تشویق]


اجازه دهید گوشت چرخ کرده و کلمات در اینجا: همانطور که ما صرف زمان بیشتر و بیشتر در خانه ما همه چیز در حال رفتن به شروع به گرفتن ناخالص. هفته گذشته ما نشسته اند تا به نقد و بررسی آنچه در یک مجموعه اولیه از کارهای روزانه ممکن است مانند نگاه کنند و در حال حاضر از آن زمان به بحث در مورد چه اساسی هفتگی کارهای مردم باید در نظر اتخاذ.

تبلیغات

بنابراین در اینجا آمده کارهای هفتگی خود را! همانطور که با کارهای روزانه این را نمی خواهد one-size-fits-all اما آنها بسیار خوب و پایه برای بسیاری از خانه ها. آن را نیز مفید به دیدن آنها را سازماندهی به این ترتیب در صورتی که شما فرد خواندن این حمل بیشتر بار برای صفحه اصلی مراقبت و به دنبال توزیع کار خود را در میان هم اتاقی(ع) شریک(ع) فرزند(s … میگم-رن).

همچنین اگر شما به دنبال یک راه برای صحبت کردن با شما هم اتاقی(ع) شریک(ع) فرزند(s … میگم-رن) در مورد انجام کارهای روزمره احساس رایگان برای استفاده از این و مرا سرزنش می کنند. “به خوبی جولی گفت: برای انجام کارهای روزمره است.” خوشحال میشم به این یکی برای شما. با آن! به اینجا می آیند اساسی هفتگی کارهای; درست مثل پایه کارهای روزانه وجود دارد که هشت نفر از آنهادر هر دو اتاق اصلی خانه است.

هفتگی اتاق خواب کارهای

در اتاق خواب های بزرگ در هفته (یا هر هفته) کار سخت و طاقت فرسا است ساخت تخت با ملافه تمیز اما کوتاه پشت سر هم مرتبفقط قرار دادن چیزهای دور واقعامی رود طولانی, راه طولانی در نگهداری منظم به دنبال اتاق خواب.

1. تغییر منسوجات خانگی: ساخت تخت با ملافه تمیز یک بار در هفته یا یک بار در هر هفته.

2. مرتب و گرد و غبار/لهستانی تمام سطوح: به یاد داشته باشید زمانی که من گفت که ما می خواهم دوباره به آن صندلی که در آن شما شمع لباسها? خوب در اینجا ما هستند! یک بار در هفته آن را به خوبی به ارزش گرفتن ده دقیقه یا بیشتر برای قرار دادن دور لباس مرتب سطوح مانند کمد و میز کنار تخت و گرد و غبار/لهستانی کسانی که به عنوان مورد نیاز است.

تبلیغات

هفتگی اتاق نشیمن کارهای

اصلی زندگی در فضای خانه است که احتمالا شماره یک نقطه که در آن درهم و برهمی خزش رخ می دهد. چیدن و قرار دادن آنها را دور اجازه می دهد تا شما را به پس از آن تمیز کردن قهوه و/یا جداول جانبی و برای تمیز کردن کف.

تبلیغات

1. انتخاب کنید تا به درهم و برهمی قرار دادن همه چیز در جایگاه بر حق خود و گرد و غبار و یا لهستانی تمام سطوح.

2. خلاء رفت و برگشت و یا mop طبقه است.

تبلیغات

هفتگی کارهای آشپزخانه

اکثر مردم با استفاده از آشپزخانه خود را بیشتر از همیشه در حال حاضرکه به معنی آن را نیز در زمان گام تا آشپزخانه خود را تمیز کردن معمول است.

1. پاک کردن شمارنده و میز کابینت درب و دریچه هود یخچال خارجی, اجاق گاز و سینک با همه منظوره پاک کننده.

تبلیغات

2. بررسی یخچال خراب/پیر مواد غذایی آن را دور بیاندازید. سپس خالی کردن سطل زباله/biotonne سبد در دیگر اتاق (اتاق خواب, حمام, صفحه اصلی, دفتر, و غیره.) و سطل زباله را.

تبلیغات

هفتگی حمام, کارهای

تمیز کردن حمام گرایش به یکی از مخوف, کارهای, اما ماندن در بالای همه چیز با انجام یک روال منظم باعث می شود همه چیز بسیار کمتر شنیع.

تبلیغات

1. انجام 10 دقیقه حمام تمیز است.

2. رفت و برگشت و یا mop طبقه است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de