‘شما فقط او را گرفتن و بوس و کنار او”: Bhagyashree به یاد می آورد عکاس اصرار این به سلمان خان در طول یک شوت

Bhagyashree ساخته شده و اولین بازی خود را با Maine Pyar Kiya مقابل سلمان خان. اما به زودی پس از آن, او به سختی در فیلم دیده می شود و در حال حاضر او است که تمام مجموعه به او باز گشت با Prabhas’ فیلم های آینده و همچنین نقش محوری در Kangana Ranaut starrer Thalaivi. در حال حاضر Bhagyashree روند که در طول سال های اخیر تعامل او به یاد می آورد یک حادثه حدود اواخر عکاس درخواست سلمان به بوسه او در طول یک عکس و این حادثه صورت گرفت در طول فیلمبرداری از Maine Pyar Kiya.

Bhagyashree اظهار داشت: “وجود دارد بسیار محبوب عکاس در آن زمان که نه بیشتر. او می خواست به برخی نه چندان افتخاری, عکس از سلمان و من نوعی از ‘داغ’ عکس. بنابراین او در زمان سلمان را کنار گذاشته و به او گفت ‘اصلی jab دوربین مجموعه karunga (زمانی که من راه اندازی دوربین) شما فقط او را گرفتن و بوس و کنار او”.”

این بازیگر بیشتر به اشتراک گذاشته شده “همه ما تازه واردان و این عکاس فکر او این آزادی را به انجام چیزی شبیه به آن. آن smooching صحنه بودند شایع است. من فکر نمی کنم او یا سلمان می دانست که من ایستاده بسیار نزدیک است و می تواند شنیدن هر کلمه. دوم من باقی مانده اما فقط پس از آن من شنیده سلمان گفت: “من نمی خواهید برای انجام هر چیزی که مرتب سازی بر اساس. اگر شما می خواهید هر گونه مطرح خواهم که شما نیاز به درخواست Bhagyashree.’ من احترام سلمان با پاسخ و زمانی که متوجه شدم در میان امن مردم است.”

Bhagyashree همچنین نشان داد که از آن خواهد شد لذت کار با سلمان و Sooraj Barjatya یک بار دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>