‘شما هیچ ایده آنچه که من رفته اند از طریق’: Shama Sikander مجموعه ضبط مستقیم از عمل جراحی زیبایی

بازیگر Shama Sikander شده است شایعه به رفتن زیر چاقو چندین بار در طول سال. این بازیگر در نهایت در زمان امور در دست او و پاک داستان از کنار او. در مصاحبه اخیر خود گفت که هر زمان وجود دارد یک تغییر لازم است به عمل جراحی زیبایی انجام می شود. Shama گفت که او اعتبار ذهن خود را برای کمک به تکامل است.

برای اطلاع از آن برای اولین بار در ماه ژانویه آغاز شده است که Shama تبدیل به یک قربانی از رسانه های اجتماعی عضو شورای نظارت مدت که شروع به قلدر او را پس از او #10yearchallange شده و او پس از آن و در حال حاضر تصاویر. در مصاحبه با سرپرستان, Shama گفت: “اولا من نمی فهمم این اتهامات. متهم ؟ من برخی از جنایی اینجا ایستاده ام که من انجام کاری اشتباه است. آنها حتی مطمئن شوید که اگر من حتی آن را انجام داده. من نمی بینم هر دلیلی به توضیح و یا به صحبت در مورد این. این زندگی من است. من می توانم انجام آنچه من می خواهم. شما هیچ ایده چه چیزی من را از طریق رفته.”

Shama اولین گل رز به شهرت پس از او ستاره دار در سال 2004 تکه از زندگی نشان می دهد تلویزیون یه Meri زندگی Hai. در مصاحبه Shama همچنین گفت: “زمانی که من به شما بگویم این است که این ذهن است که تغییر کرده است شما من را باور نمی! بنابراین من می خواهم و نه اجازه دهید آنها را با زندگی خود نهفته است و آنها می توانند احساس می کنید هر آنچه که آنها می خواهند به احساس می کنید آنها می توانند احساس و درک است.”

وی در ادامه افزود: “من فکر می کنم آنچه که من می خواهم به فکر می کنم. من ترجیح می دهند سرمایه گذاری کل این زمان در ساخت خودم بهتر از هر راه. من می توانم و من خواهد شد. من فکر نمی کنم نیاز به توضیح این را به هر کسی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net