شما باید مقدار زیادی از زمان در دست های خود را. چرا بازی JRPG?


Illustration for article titled You Have a Lot of Time on Your Hands. Why Not Play a JRPG?

گرافیک: Atlus بازی

پس از حوادث اخیر باید به سمت چپ یک تکه خوبی از ما با خدا مقدار از زمان. هفته احساس مانند سال. شما احتمالا بدست طریق Tiger King, گیر افتاد, خود را نشان می دهد و شما ممکن است در حال حاضر حتی در نهایت ضرب و شتم کسانی که بازی شما رو بیش از کریسمس (من). اگر شما به دنبال چیزی جدید برای کشتن زمان ممکن است من پیشنهاد می کنم یک نقش بازی ؟

چه ؟

آن را اساسا انیمیشن شما می توانید بازی. مرده-باسن. نبرد سیستم به طور سنتی به نوبه خود مبتنی بر است اما جدیدتر بازی در این سبک را تغییر نسبت بیشتر بازی اکشن رویکرد است. داستان اغلب حماسی در مقیاس این برنامه شامل شخصیت های اصلی هستند که به طور معمول دیوانه, ایمو, اما دیوانه قدرتمند; آنها اغلب شامل ساختمان یک خدمه شامل یک شخص با گذشته مرموز و کسی که کاملا بی فایده و تبه کار است یا تلاش برای یک خدا, کشتن یک خدا یا در برخی موارد هر دو. آنها همچنین تمایل به اجرای hella ،

تبلیغات

پس انیمه ؟

Bruh. این چیزی است که من گفتم. بنابراین اگر شما اتفاق می افتد خود را به یک کنسول بازی و یا اواسط صفحه کامپیوتر, اجازه دهید من شما را در بازی راست سریع.

برای این شخص که هنوز فکر می کند او می تواند به سوپر Saiyan

Illustration for article titled You Have a Lot of Time on Your Hands. Why Not Play a JRPG?

تصویر: Bandai-Namco

تبلیغات

اژدها توپ Z: Kakarot

پلتفرم: Playstation 4, Xbox One, مایکروسافت, ویندوز

اگر شما بزرگ شده در ’90s شما احتمالا ظهور رگ های خونی و یا دو در تلاش برای رفتن به سوپر Saiyan. شما نیز احتمالا متعدد استدلال در مورد کسی که دقیقا می تواند ضرب و شتم Goku باشد. (من اعتقاد دارم که یک مورد می تواند ساخته شده نه دم ناروتو در حال اجرا محو شدن در Goku اما این داستان برای یک روز دیگر.)

تبلیغات

شما باید این دسته قرار می گیرند به من پیشنهاد دادن Dragon Ball Z: Kakarot یک فرصت است. بازی وفادار بازگویی برخی از به یاد ماندنی ترین داستان در این سری از جمله سلول Frieza و Buu sagas. گیم پلی بازی به طور کامل به شما اجازه می دهد از نو خلق کردن فوق العاده سریع, شیک, اقدام که منجر به نسل از عموزاده تلاش برای kamehameha یکی دیگر.

در حالی که بازی کند که برخی از jank بر روی آن و در کنار تلاش سیستم شیرین و مطلوب است اگر شما به دنبال یک راه سرگرم کننده را به افراط در برخی از نوستالژی, من قطعا می خواهم نظر دادن Kakarot بروید.

تبلیغات

برای کسانی که واقعا Tryna بود در مورد این زندگی

Final Fantasy XV

Final Fantasy XV
تصویر: Square-Enix

تبلیغات

Final Fantasy VII-دوازدهم پانزدهم

پلتفرم: Playstation 4, Xbox One, مایکروسافت, ویندوز

اگر واکنش اولیه خود را به شرح JRPGs بود “می گویند کمتر” این است که برای شما.

تبلیغات

اگر شما به دنبال یک پرایمر در چه JRPGs هستند پس من پیشنهاد می کنم به هر یک از فاینال فانتزی بازی را اجرا کنید. به همین دلیل من توصیه VII-پانزدهم به سادگی است چرا که آنها هر دو در دسترس ترین و مقرون به صرفه ترین بازی در این سری است. I-VI همه باید کامپیوتر موبایل بنادر و XIII وجود دارد اما همه کسانی که در حال کون بنابراین ما نمی خواهد صحبت در مورد آنها.

در آن نخست این فاینال فانتزی سری اوج این ژانر است. در حالی که در دهه گذشته در زمان کمی از درخشش خاموش مجموعه, آن را هنوز هم ارزش بازی کردن اگر فقط بنابراین شما می دانید که چرا ابر نگه می دارد تا در فقط در مورد هر بازی مبارزه. بازی های قدیمی تر استفاده کنید به نوبه خود مبتنی بر سیستم نبرد در حالی که جدیدترین مطلب, Final Fantasy XV طول می کشد و بیشتر عمل گرا رویکرد اگر شما در حال انتظار برای sock یک هیولا در فک شما نیست پرنیان.

تبلیغات

اگر شما می خواهید به تجربه یک سنتی JRPG داستان و نبرد سیستم هر فاینال فانتزی بازی این ترفند را انجام دهد.

زمان نهایی سینک

Illustration for article titled You Have a Lot of Time on Your Hands. Why Not Play a JRPG?

گرافیک: Atlus بازی

تبلیغات

Persona 5 سلطنتی

پلتفرم: پلی استیشن 4

Persona 5 بدون شک یکی از بازی های مورد علاقه من از این نسل است. آره احتمالا یکی از بازی های مورد علاقه من در تمام دوران است. آن را نیز به جهنم clocking 100 ساعت به ضرب و شتم بازی اصلی با اضافی 20 ساعت برای افزودن محتوا در رویال edition.

تبلیغات

در این بازی شما به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی در ژاپن است. پس از شما با کف دست زدن گه از برخی از خزنده شخص غنی برای اذیت و آزار یک زن شما برچسب بزهکار نوجوان و فرستاده شده به یک مدرسه مدرن روز در توکیو. در اطراف این زمان یک برنامه باز می شود تا بر روی تلفن خود را که شما را به جهان سایه. داستان کوتاه شما جمع آوری تیم ملی سر به سایه جهان و رسیدن به stomping برخی از هیولا به منظور اصلاح جامعه است. آن بیشتر اما لعنتی اگر آن را انجام نمی آن را به خوبی.

بازی می کند مانند یک دسته کوچک موسیقی جاز از عکس فاینال فانتزی و شبیه ساز زندگی. در طول روز شما ایجاد روابط با دوستان و خانواده خود را. قوی تر روابط خود را قوی تر قدرت خود را در سایه جهان است.

تبلیغات

اگر شما می خواهید بیشتر به طور کامل متوجه شدم نسخه از Persona 5پلیس سلطنتی edition. اگر شما در حال تلاش به خرج کردن سکه های خود را به OG آزادی اجرا شد فقط شما 20 دلار بر روی شبکه پلی استیشن.

پس به همه خانواده پارسه در خارج وجود دارد خسته از بازی 2K که نمی خواهید به نه ساله, رقص, تمام خود را به جسد در Fortnite, بازی برخی از JRPGs. به من اعتماد آنها سخت زمانی که شما آنها را در زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de