سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich برگ Dirksen ساختمان فدرال پس از یک جلسه در مارس 21, 2010 در شیکاگو, ایلینوی.
عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

وجود دارد برخی از کلمات و عبارات در زبان انگلیسی است که به تفسیر باز در حالی که دیگران مانند “جنایی”—خیلی قطع و خشک.

سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich است که یک جنایتکار است.

در حالی که بسیاری را به نقطه وحشتناک خود را رنگ کار به عنوان اثبات این که او به آن تعلق دارد پشت میله های زندان نیز وجود دارد این واقعیت است که او متصلب حیرت انگیز لیستی از اتهامات از جمله سیم تقلب و اقدام به اخاذی و توطئه به درخواست رشوه—شما نمی دانید که او سعی کرد به حراج باراک اوباما سنا صندلی بعد از ما برای همیشه لطفا برای رئیس جمهور انتخاب شد?—در حالی که خدمت به عنوان فرماندار قبل از او در نهایت محکوم به 14 سال زندان در سال 2011.

تبلیغات

چون من آخرین بررسی می شود که دقیقا همان جایی که جنایتکاران تعلق دارند.

متاسفانه وجود افرادی مانند رئیس جمهور چه چهره اش که باور Blagojevich شد و به نوعی “درمان باور نکردنی ناعادلانه” و به عنوان نتیجه 63 ساله کیفری خواهد شد که حکم او تبدیل به همان کسی که فقط خدای حوصلگی راه خود را از استیضاح.

تبلیغات

نه واقعا.

از واشنگتن پست:

رئیس جمهور تهمت تصمیم گرفته است برای رفت و آمد به زندان از میله R. Blagojevich سابق فرماندار دموکرات از ایلینوی به اعدام محکوم و به اتهام فساد مالی در سال 2011 مربوط به تلاش برای فروش و سپس رئیس جمهور باراک اوباما خالی سنا صندلی به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

کلمه تهمت تصمیم به استفاده از قدرت بخشش از طرف Blagojevich آمد و در مدت کوتاهی پس از این کاخ سفید اعلام عفو ادوارد DeBartolo جونیور مالک سابق از سان فرانسیسکو 49ers تیم فوتبال که التماس گناه دو دهه پیش برای عدم گزارش یک جنایت است.

تبلیغات

دیگران که بودند اعطا عفو شامل خودی گر فوق العاده مایکل Milken سرمایه گذار آریل Friedler و سابق NYPD کمیسر برنارد Kerik در حالی که Tynice نیکول سالن و کریستال Munoz در میان کسانی که موفق به دریافت commutations.

هنگامی که اخبار Blagojevich را عفو ضربه خیابان ها کسانی بودند که طبعا کمتر از خوشحالی.

تبلیغات

“Illinoisans را تحمل کرده اند به مراتب بیش از حد فساد” فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت: در بیانیه ای. “رئیس جمهور تهمت است مورد آزار قرار گرفته عفو قدرت در راه های غیر قابل توضیح به پاداش دوستان خود و چشم پوشی با فساد…من عمیقا معتقدم که این عفو می فرستد پیام اشتباه در زمان اشتباه است.”

تبلیغات

آن را نیز سخت به چشم پوشی از وهم آور شباهت های بین افراد بودند که عفو و جنایات که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او متهم شده اند.

تبلیغات

Blagojevich را فاسد, کون, هنوز برای اظهار نظر عمومی خود تخفیف, اما من می خواهم تصور کنید که زمانی که او می کند, از آن خواهد شد چیزی در امتداد خطوط از تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن برای پذیرش خود را سودآور رشوه.

پس از همه خوار فرماندار یک بار آن را گفته خودش: “شما نه تنها آن را برای هیچ چیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im