شما هنوز هم می توانید پیاده روی دوچرخه سواری و پیاده روی در خارج از منزل تحت دنور جدید اقامت در خانه سفارش

هل دهنده رفتن پایین 16 سنت مرکز در مرکز شهر دنور در مارس 21. (اندی عبور از دنور پست)

برای تناسب اندام-آگاهانه Denverites چه شهر جدید اقامت در خانه سفارش معنی برای آنها خط پایین این است: خارج از منزل, ورزش گنجانده شده است که در میان “فعالیت های ضروری” در حکم صادر دوشنبه توسط باب مک دونالد دنور بهداشت عمومی مدیر.

پیاده روی, پیاده روی, دوچرخه سواری و در حال اجرا هستند به طور خاص مجاز به عنوان “فعالیت های ضروری” را به عنوان طولانی به عنوان افراد حفظ 6 پا اجتماعی فاصله. پارک های شهر باز باقی خواهد ماند اما زمین بازی تنیس و بسکتبال دادگاه بسته خواهد شد.

مرتبط با: نشست مسئولان شهرستان درخواست مقابل رنجرز دیگر افراد غیر مقیم به دور ماندن

“هر چند ما در حال بسته شدن پارک, ما در حال تشویق مردم به پیاده روی به پیاده روی اما به هم تمرین فیزیکی, فاصله,” شهردار مایکل Hancock گفت. “پارک رنجرز شارژ خواهد شد و با نظارت بر آن است. اگر شما در حال قدم زدن در پارک و ما شاهد اعمال فیزیکی, فاصله, که ممکن است که در آن رنجر تنها می آید در و آموزش اطلاع و مانع خود را در نزدیکی.”

هنکاک گفت: مسئولان شهرستان بودند احساس خطر بیش از آخر هفته هنگامی که آنها را دیدم والیبال و بسکتبال بازی در پارک های شهر و همچنین پیک نیک.

“این چیزهایی که ممنوع خواهد شد تحت این منظور” هنکاک گفت. “شما می توانید پیاده روی در مسیرهای پیاده روی شما می توانید پیاده روی. ما می خواهیم افرادی که قادر به ورزش پیاده روی سگ خود را و هنوز هم عمل فیزیکی فاصله است که مهم است. آنچه که ما در حال رفتن به اجازه می دهد به اتفاق کسانی نوع از چیزهایی که ما شاهد این آخر هفته که در آن ما شاهد بازی والیبال رخ داده و وانت بسکتبال بازی های رخ داده در این پارک در اطراف شهر.”

سفر برای شرکت در فعالیت های ضروری نیز تلقی شده است مناسب معنی آن را خوب به درایو به یک پارک شهر یا خارج شهر به منظور ورزش است.

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de