‘شما در CSK چون شما به اندازه کافی خوب’: Dwayne براوو توضیح می دهد که چگونه کاپیتان MS Dhoni باعث می شود مردم احساس راحتی

سابق هند کاپیتان MS Dhoni بسیاری از طرفداران بسیاری دارد اما به یکی که adores Chennai Super Kings (CSK) کاپیتان – Dwayne براوو.

از اینکه هم تیمی اش در CSK از سال 2011 به ستایش او حتی در حال حاضر اختصاص به یک ترانه به او براوو هرگز خودداری پور عشق خود را برای MSD. غرب هند همه طفیلی می گوید او عشق Dhoni را مهارت های رهبری و توضیح می دهد که چگونه او همیشه باعث می شود مردم احساس راحتی در اطراف او در چنای اردوگاه.

براوو می گوید که CSK تا به حال بسیاری از کاپیتان اما Dhoni خارج از غرفه را از بقیه صرفا به دلیل جو او ایجاد می کند برای بازیکنان خود را.

“CSK در طول سال داشته اند و بسیاری از خوب کاپیتان خود را در اتاق پانسمان. ما تا به حال Faf du Plessis, Brendon McCullum خودم مایک هوسی. این بچه ها شده اند رهبران در کشورهای مختلف اما MS نوع از کسی که همیشه می گوید که ” شما اینجا هستید دلیل این که شما به اندازه کافی خوب است تا زمانی که شما می آیند در اینجا شما لازم نیست برای اثبات هر چیزی به هر کسی. حق رای دادن می بیند و می داند آنچه شما می تواند ارائه دهد. فقط خودت باش,'” براوو گفت: ESPN در یک چت تصویری.

“هر زمان که یک بازیکن می آید به اشتباه آن را مانند خود را حرفه ای است که به نوعی دوباره متولد. نگاهی به شین واتسون چند سال پیش نگاه کنید Ambati Rayudu زمانی که او در سمت چپ بمبئی همه حرفه ای (نمودار) نگه می دارد تا هر زمان که آنها می آیند در سراسر CSK.”

براوو نیز توضیح داد Dhoni رفتار و اعتماد به نفس در بازیکنان او است که باعث می شود زندگی آسان در CSK. “MS نیست و تحت فشار قرار دادن کسی. خارج از کریکت شما به ندرت به دیدن او در اتاق همیشه باز است بنابراین شما می توانید راه رفتن در آن وجود دارد در هر زمان. او درخشان به گفتگو با, بدیهی است که بازی بسیاری از بازی ها. او ایجاد یک محیط که در آن مردم احساس راحت و همه شل; او رفتار نمی کند مانند یک سوپراستار با وجود همه او را تمجید و دستاوردهای” براوو گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de