Yorkie سگ تریر سرفه – نبرد از فروپاشی نای

[ad_1]

خود را یورکشایر تریر سرفه? سگ نمی سرفه راه مردم را تا زمانی که شما می شنوید سگ خود را ساخت یک سرفه صدا است که نیاز به شما هشدار که ممکن است وجود دارد یک مشکل در افق. اگر آن را یک نرم صدا شاید چیزی گیر کرده در سگ خود را ، اگر آن را غیر مولد honking نوع سرفه و خود را سگ یورکشایر تریر, سپس آن را می توان اوایل آغاز فروپاشی نای. سقوط نای می تواند اثر نژادهای دیگر نیز اما به نظر می رسد به عنوان یک مسئله بهداشتی برای Yorkies. گاهی اوقات آن ژنتیکی است و پرورش دهندگان باید سعی کنید بسیار سخت به نژاد این را از Yorkies. می توان آن را ناشی از پوشیدن قلاده و یا آگهی که تنگ هستند و پس از آن زمانی که سگ می کشد در دسته سه تایی او چوک. ثابت کشیدن و خفگی در نهایت آسیب windpipe. این امر برای همه نژاد ،

من Yorkie شروع کمی سرفه در طول تابستان سال 2007. در آن زمان ما با داشتن بازسازی انجام می شود در خانه ما و من فکر گلو خشک شد از گرد و غبار گچ و خاک در هوا. سرفه رخ نداد روزانه, بنابراین من نمی نگرانی در مورد پیشرفت. من هر تلاش برای نگه داشتن گرد و غبار را توسط جارو و گرد روزانه.

در پاییز او یک دامپزشک بررسی و اشاره کردم به سرفه. ما دامپزشک گفت که احتمالا سقوط نای. او تجویز Torbutrol به عنوان یک مهار کننده های سرفه و پس از اولین دوز او دارو که او نمی تواند ایستاده غذا خوردن و یا به کاسه آب. او گفته بود که او احتمالا باید در این بقیه عمر خود را مصرف 2 قرص در روز است. پس از این واکنش من به نام دامپزشک و تصمیم بر آن شد که او نمی تواند تحمل این دارو است. او تنها وزن 4 پوند 6 اونس. پس از آن من سعی گیاهی سرفه داروها. من هم به او ویتامین E و ویتامین C.

در طول زمستان سال 2008 او تا به حال چندین بازديد دامپزشک و این بود که همیشه همان-قلب خود را بررسی و خوب و ریه های خود خوب بودند. اشتها خود را خوب بود وجود دارد به نظر نمی رسد به هر چیزی نگران بیش از. در هیچ زمان بود که من تا کنون گفت: از علائم هشدار دهنده از سقوط نای که ممکن است زندگی خود را. او سرفه رفت و از آن خشک و نرم صدا به صدا بسیار شبیه به یک فرد باعث می شود هنگامی که در تلاش برای پاک کردن یک گلو. چند روز او را نمی سرفه در همه, اما بسیاری از شب او شروع به سرفه و نمی تواند به نظر می رسد برای جلوگیری از. من سعی کردم به او عسل به کت خود را در گلو چون من مطمئن هستم که گلو را باید شده اند بسیار خام از همه که سرفه. وجود دارد گیاهی سرفه دارو در بازار که حاوی عسل. گاهی اوقات آنها کمک کرد اما نه همیشه. چند روز او را به سرعت در اطراف در سراسر خانه سرفه-تلاش برای نفس کشیدن. به عنوان نای باریک آن می شود مانند تلاش برای تنفس از طریق یک نی.

من با جستجو در اینترنت برای پاسخ به دنبال درمان های طبیعی برای او اما واقعا وجود دارد بسیار است که می تواند انجام شود. گاهی اوقات عمل جراحی پیشنهاد می شود اما آن است که همیشه موفق و می تواند بسیار گران قیمت. نه به ذکر است این ناراحتی که سگ خود را از طریق رفتن.

سقوط نای ادعا کرد یکی دیگر از قربانی به عنوان Yorkie گذشت از خفگی در خواب خود را در اکتبر 1, 2008. اگر سگ خود را در حال ساخت برای تلفن های موبایل مانند سرفه لطفا این بحث را با دامپزشک خود را بنابراین شما می دانید چه انتظار. جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که شما می توانید و انجام همه چیز ممکن است به سگ خود را به عنوان راحت به عنوان شما می توانید. شما ممکن است سعی کنید با استفاده از یک خنک کننده مرطوب کننده در شب در منطقه ای که در آن سگ خود را می خوابد. نگه داشتن وزن خود را پایین نیز می باشد. اما بیشتر از همه او را دوست دارم و پرداخت توجه به همان اندازه به عنوان شما می توانید. من بسیار خوش شانس به من Yorkie برای 14 سال است. ما با هم به طور مداوم و او وحشتناکی از دست رفته است. من صمیمانه امیدواریم که که اگر شما در برخورد با این مشکل بهداشتی خود را با Yorkie است که شما را پیدا خواهد کرد چیزی است که به او کمک خواهد کرد. حالا لطفا برو در آغوش سگ خود را!

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>