اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath که همچنین یکی از فعالان برای Bharatiya Janata Party (BJP) پیش از دهلی مجمع انتخابات سال 2020 به یک مصاحبه اختصاصی به Zee News تازگی. در این مصاحبه یوگی اظهار چندین کلید مسائل بودجه ای کشور و اختصاص ضد کا-NRC تظاهرات در دهلی شاهین باغ است که برای بیش از یک ماه و گزارش شده است که باعث ایجاد مشکلات برای شهروندان دهلی نو که اغلب شکایت در مورد رفت و آمد روزانه خود را تحت تاثیر قرار با توجه به نتیجه جاده محاصره برای تظاهرات. این اوتار پرادش وزیر نیز ضربه در دهلی وزیر و Aam Aadmi Party (AAP) رئیس Arvind Kejriwal و گفت که او ‘مسموم Yamuna آب’. وقتی پرسیده شد که چه پادزهر این سم می تواند, یوگی بی درنگ پاسخ داد که سم تنها می تواند مقابله با سم.

در زیر نکات برجسته از این مصاحبه ارائه شده توسط Zee رسانه Newsroom:

صحبت کردن Zee News Editor-in-Chief Sudhir Chaudhary یوگی گفت که کا فقط یک برگ انجیر به اعتراض برابر ماده 370 را abrogation رم معبد در ایودیا لغو talaq سه گانه. او در ادامه تأکید کرد که Arvind Kejriwal ندارد جرات به صحبت می کنند در برابر شاهین باغ معترضان و او با استفاده از آن را به بازی سیاست در سرمایه های ملی.

صحبت کردن در مورد BJP ایدئولوژی یوگی گفت که BJP همیشه مخالف این عمل خشونت در دموکراسی و معتقد است که این تصمیم باید از طریق رای گیری و نه گلوله. دادن یک توضیح در کا او گفت: “ساعت نارندرا روشن است CAA و NRC است در برابر هر شهروند و یا دین هند و نمی خواهد دور هر کسی شهروندی است.”

در نظر گرفتن یک حفاری در Aam Aadmi Party (AAP) یوگی گفت: “ضد هند شعارهای مطرح شده در JNU و جامع. AAP می ایستد با کسانی که فریاد ضد هند شعار. آن است که مجاز به تعقیب خائن در Kejriwal دولت است.” او افزود: “Arvind Kejriwal, AAP ضد توسعه و ضد حکومت داری خوب, ضد اتباع.”

صحبت کردن در سناریوی حال حاضر از سرمایه های ملی یوگی ادعا کرد که AAP دولت موفق به انجام هر گونه خوب در سرمایه های ملی گفت: “Arvind Kejriwal موفق به باز کردن مدارس در دهلی اما او تضمین کرده مشروب مغازه ها در هر کلونی.”

با توضیح ‘گلی Maaro’ شعار یوگی اظهار داشت که این شعار این است که در مورد مقابله با ضد هند نیروهای و آن را مربوط به مردم عادی هند BJP است در برابر تروریسم و تجزیه طلبی, Naxalism و فساد و علیه شهروندان هند است.

پیشتر در روز دوشنبه (1 فوریه) Adityanath حمله Aam Aadmi Party convener برای او را متهم به تلاش برای ایجاد هرج و مرج در این شهر سازماندهی حوادث مانند شاهین باغ. آموزش اسلحه خود را در دهلی وزیر بیش از شاهین باغ حادثه BJP رهبر گفت که “دموکراسی خواهد بود تصمیم گرفت با آراء و گلوله نیست’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im