خرید رپورتاژ

Yogin پاتل – بنیانگذار YP اجتماعی که به پل شکاف بین برندها و اثرگذارندهها – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 07, 2020, 12:22 IST | همکاری محتوا |

او سپس یک تعداد کافی از حمایت های مالی بود و او به اندازه کافی خوش شانس به کار کرده اند با آریانا گراند با حمایت از بازی های موبایل شرکت.

اثرگذارندهها ساخته شده اند جایی برای خود در این دوران مدرن و تاثیر گذار در بازاریابی یکی از موثر ترین راه برای تبلیغ برندها و محصولات است. به جان کلام چگونه کار می کند, باید تخصص در نحوه استفاده از آنها می توانید اثرگذارندهها به ترویج محصولات. Yogin Patel, سریال کارآفرین دارای تخصص بالایی در تاثیر گذار در بازاریابی است که ریشه های خود را در وادودارا, Gujarat. او بنیانگذار influencer آژانس بازاریابی به نام YP اجتماعی است. شرکت خود را با این نسخهها کار با برخی از بزرگترین شرکت های بازی کرده و او را با بزرگترین e-commerce برندها در کمک به آنها برای افزایش حضور خود را در حوزه دیجیتال است. علاوه بر این YP اجتماعی ایجاد کرده است, مبارزات با قابل توجه یوتیوب اثرگذارندهها در زیبایی/DIY دسته از جمله Alisha ماری و نیکی و گابی.

اما او به کانادا نقل مکان کرد و در سن 15 سالگی و سپس بعد از او مهاجرت به ایالات متحده آمریکا. پدر و مادر خود را دیده اند بسیار زیاد مبارزه به عنوان آنها کار می کرد روز و شب در یک متل کوچک وجود دارد. Yogin همیشه با هدف دستیابی به چیزی بزرگ در زندگی اما پدر و مادرش اصرار داشت او را به یک دکتر به عنوان آنها در نظر گرفته آن را به حال آینده مالی امن است. در دوران دبیرستان در ایالات متحده او در سراسر یک چند سطح بازاریابی شرکت به نام Vemma جایی که او با موفقیت به دست آورد و او ساخته شده است یک تیم از 100 juniors در کمتر از دو ماه. او به تدریج یاد گرفتم وبلاگ نویسی و ساخته شده است یک وب سایت که در آن او در مصاحبه درجه یک کارآفرینان و حرفه ای از اقشار مختلف جامعه. در Yogin یک فرصت جدید در قالب اسنپ چت که یک نام محبوب در میان همه.

کارآفرین در زمان زندگی با تعجب به نوبه خود زمانی که او با ارسال یک ایمیل به اسنپ چت و یکی از این افراد خوش شانس به ثبت اطلاعات مکانی (geo-فیلتر برای نرم افزار. جغرافیایی فیلتر شد معمولا استفاده می شود برای تولد افراد و دیگر رویدادهای بزرگ است. درهای موفقیت باز برای این مرد و او در تماس با برخی از بزرگترین مشاهیر جهان از جمله دن christa henderson, پادشاه باخ, Music Merriman, در میان دیگران. او ساخته شده است روابط خود را با این افراد و در یک جستجوی مداوم برای پیدا کردن کسب و کار است که می تواند او را حمایت مالی از این biggies. پس از مقدار زیادی از کار سخت او بزرگترین مشتری بود که یک استودیو بازی در اروپا با یک بازی موبایل با داشتن بیش از 100 میلیون دانلود.

او سپس یک تعداد کافی از حمایت های مالی بود و او به اندازه کافی خوش شانس به کار کرده اند با آریانا گراند با حمایت از بازی های موبایل شرکت. با داشتن تولید بیش از 1 میلیون دلار در فروش آنلاین کرده و با برخی از بهترین استعدادهای جهان و بسیاری از بازی های استودیو به عنوان به خوبی. با تیز ذهن Yogin اتحاد هوشمندانه متصل برترین برندها با برنامه های رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی به عنوان شناخته شده اثرگذارندهها.

علاوه بر این او بود که با استقبال آمازون و تاثیر گذار برنامه که در آن اثرگذارندهها پرداخت می شود به ترویج نام تجاری از طریق وب سایت تجارت الکترونیک. مرد جوان به طور قابل توجهی به تاثیر گذار در بازاریابی و آینده خود را هدف این است که برای ایجاد یک سازمان خیریه و یک مدرسه در وادودارا برای دانش آموزان محروم که همچنین می تواند آینده ای روشن را برای خود.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im