خرید رپورتاژ

یوگا بر روی بروید – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 09, 2020, 08:14 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

از دسترسی به معلمان مختلف و سبک که قادر به عمل در راحتی از خانه خود را, آموزش یوگا آنلاین همراه با مزایای

Pic/Ashish Raje

عکس/Ashish Raje

Boho زیبا

کارآفرین Devita Saraf که آهنگ در به یوگا سودای سفر به خارج در یوتیوب می گوید: مربی انجام یوگا در برخی از دیدنی ترین مکان ها در جهان و دستورالعمل خود را در سخت ترین asanas به نظر می رسد مانند یک نسیم است.

هزینه: Rs 6,379 به بعد
موجود در: @bohobeautifullife

آسانا شورشی

جامع تر برنامه است که به شما کمک می کند برنامه ریزی و طراحی روز خود را به نگه داشتن آن سالم است. بسیاری از ورزش توصیه می شود در این پلت فرم در حال یوگا-ارقام. سریع هستند مناسب برای کسانی که بر روی بروید. شما پیدا کردن یو پی اس گرم burpees و بعد از تمرین امتداد به عنوان به خوبی.

هزینه: اکثر فیلم ها رایگان. شروع طرح در R280 در هر ماه
موجود در: آسانا شورشی برنامه

Yoga on Healthify

یوگا در Healthify

این خانه رشد برنامه کاملا جامع در رویکرد خود نسبت به سلامت و ارائه می دهد تحول شخصی برنامه برای دانش آموزان از یوگا, گواهینامه حرفه ای دوره های آموزشی برای معلمان و درمانگران و در ادامه فرصت های آموزش و پرورش برای معلمان یوگا, درمانگران و متخصصان در زمینه بهداشت و سلامتی. شما می توانید مربی خود را انتخاب کنید و یک برنامه.

هزینه: 2,000 تومان در هر ماه
موجود در: HealthifyMe برنامه

یوگا Vibes

این به طور کامل لود کتابخانه از ویدئوها به صورت آنلاین در کلاس های یوگا دارای برخی از بهترین سرپرستی تمرینات به راهنمای شما را آسانا سفر. را انتخاب کنید از بیش از 85 معلمان و هفت تخصصی شریک کلاس; شما حتی می توانید فیلتر توسط معلم, طول و سطح و سبک تمرکز برای پیدا کردن یک کلاس است که نیازهای خود.

هزینه: Rs 21,217 به بعد
موجود در: yogavibes.com

Blogilates

Blogilates

این کانال توسط برنده جایزه مربی تناسب اندام Cassey Ho جهان رو. در حالی که شکل ممکن هاردکور, یوگا, بسیاری از کاربران پیدا کردن استفاده از موسیقی پاپ با کلاسیک پیلاتیز روال شبیه به یوگا قدرت. مدیریت ثروت Salonee Sanghvi آغاز شده که در آن از یک سال پیش عاشق انعطاف پذیری را فراهم می کند. “من استفاده می شود به کمردرد و فیزیوتراپی توصیه می شود یوگا یا پیلاتس برای تقویت هسته ها و عضلات پشت. هو در فیلم تمرکز بر روی نقاط مختلف بدن است. یک تقویم ماهانه به شما می گوید چه ویدئوها به دنبال که در آن روز برای یک تمرین بزرگ است.”

هزینه: 12 هفته خود گام کلاس تومان است 21,282
موجود در: blogilates.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de