‘یوگا متصل نیست ما آن را آزاد آمریکا: وزارت Ayush طناب در Anushka Sharma بین المللی یوگا روز 2020

وزارت Ayush است هنتای بازیگر-تهیه کننده Anushka Sharma برای ترویج یوگا در میان توده ها پیش از بین المللی یوگا در روز 21 ژوئن سال 2020 است.

“اجازه دهید همه تمرین یوگا برای بهتر و آرام فردا. در بخشی از #MyLifeMyYoga تصویری وبلاگ نویسی مسابقه. و ارسال در نوشته های خود را در حال حاضر. آخرین روز برای ارسال است 21st ژوئن 2020. #mygovindia #pibindia @AnushkaSharma” توییتی وزارت Ayush در شب جمعه است.

آنها همچنین یک ویدیو که در آن بازیگر یوگا علاقه مندان مذاکرات از مزایای یوگا. “یوگا قانون و این به ما می گوید در مورد چگونه به وزش پیشرو در زندگی ما است. یوگا متصل نیست ما از آن رهایی ما. به طوری که ما می توانیم بر همه موجودات این جهان را با احساس عشق و صلح است. به منظور گسترش پیام صلح و عشق اجازه دهید ما شروع به تمرین یوگا در 21 ژوئن بین المللی یوگا در روز,” گفت: آنوشکا.

در این کار جلو, Anushka Sharma است که همه مجموعه ای برای انتشار آینده تولید Bulbbul یک دوره فیلم ترسناک در Netflix بکشد. نوشته و کارگردانی شده توسط Anvita دات, Bulbbul ستاره Tripti Dimri, Avinash Tiwary, Rahul Bose Paoli Dam و Parambrata Chatterjee در نقش های کلیدی.

این بازیگر ساخته شده او دیجیتال اولین بار در اوایل سال جاری با نمایش وب Paatal Lok که جریان در آمازون نخست تصویری. در بازیگری مقابل آنوشکا آخرین تفرج بود صفر که منتشر شد در سال 2018 است. این فیلم به کارگردانی Aanand L Rai همچنین ستاره دار, Shah Rukh Khan and Katrina Kaif در نقش سرب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de