اوه! کودک که رودی Gobert را تولدش است Coronavirus دیگران گزارش را تکذیب کرد تست


Utah Jazz center Rudy Gobert is thought to be patient zero for coronavirus in the NBA, according to Yahoo Sports.

یوتا جاز مرکز رودی Gobert است که تصور می شود بیمار صفر برای coronavirus در NBA با توجه به یاهو ورزشی.
عکس: گتی ایماژ

برخی از ما بزرگ شده در مناطق شهری شنوایی گفت: “شما را به بازی در اطراف شما دراز در اطراف.”

و چون رودی Gobert آشکار قانون از حماقت, غرور و بی اعتنایی بیشتر مردم با این بیماری کشنده شناخته شده به عنوان COVID-19 از فقط خود بسکتبال بازی کردن باسن.

تبلیغات

من هیچ مشتاق NBA پیرو پس از آن نبود تا اینکه اواخر این هفته, من تا به حال هیچ ایده که جهنم این احمق بود.

در حال حاضر 7’1″ یوتا جاز مرکز برنده جایزه خر از روز است.

و یا شاید حتی خر دهه!

روز جمعه غربی رئیس پلیس شاون Lacey گفت: در یک کنفرانس خبری که یکی از دو اضافی رود آیلند موارد از بیماری تنفسی شد یک نوجوان ساکن شهرستان که کردم تولدش در هفته گذشته از یک بازیکن NBA که توسط ویروس آلوده.

با توجه به مجله پراویدنسLacey مشخص نیست که بازیکن; بوستون سلتیکز بازی یوتا جاز در تاریخ 6 مارس.

Gobert – تصور می شود بیمار صفر در NBA — یکی دو یوتا جاز بازیکنان که تست مثبت برای این بیماری کشنده نیز شناخته شده به عنوان COVID-19.

تبلیغات

همانطور که قبلا گزارش شده توسط ریشه بسیار خود جی کانردو زمان NBA بازیکن دفاعی سال تشخیص داده شد با coronavirus آوردن کل لیگ به وقفه با اعلام این خبر که در این مدت از NBA فصل معلق خواهد شد به طور نامحدود.

تبلیغات

به عنوان یک شوخی در اوایل هفته در فرانسه متولد شده با شدت بهم زدن غوطه دادن رکورد شکن را لمس میکروفن بر روی هدف و مسخره coronavirus در یک کنفرانس مطبوعاتی.

او یکی از آنها را jokety شوخی mutha –ers.

تبلیغات

در روز پنج شنبه Gobert ساخته شده اولین نظر پس از تست مثبت برای COVID-19 عذرخواهی در Instagram برای خود “بی دقتی” اقداماتی که در معرض دیگران به این بیماری است.

“من را از طریق بسیاری از احساسات پس از یادگیری از تشخیص من…بیشتر ترس و اضطراب و خجالت,” او نوشت. “اولین و مهم ترین چیز این است که من می خواهم به طور علنی عذرخواهی به مردم است که من ممکن است به خطر اندازد.”

تبلیغات

27 ساله فرانسوی بسکتبال بازیکن سال گفت که او امیدوار است که او “داستان به عنوان یک هشدار و باعث می شود هر کس به طور جدی از این.”

تبلیغات

اما آن را می کند پایان ندارد وجود دارد.

روز شنبه, NBC News گزارش داد که یک زن گفت که او و گروهی از کودکان ملاقات Gobert در شنبه شب بازی در سالت لیک سیتی و در ابتدا محروم coronavirus آزمون علیرغم نتیجه مثبت برای ویروس.

تبلیغات

سامانتا Eldridge نوشت: Facebook ارسال در روز جمعه که او و اعضای یک بومی آمریکایی گروه دختران از هند شهری مرکز سالت لیک شد مهمانان از Gobert و غیر انتفاعیرودی بچه های بنیاد.

“ما هنوز در تلاش برای به دست آوردن تمام دختران و پدر و مادر و تست شده,” او نوشت: در یک به روز رسانی. “ما همچنان به خود قرنطینه.”

تبلیغات

NBA تعطیل است از بازی تا مارس 10, هنگامی که این موضوع را بازبینی شود.

Gobert یک گزارش خالص ارزش 20 میلیون دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de