بله سحر و جادو, جانسون یک فیلم مستند در مورد زندگی خود را در کار می کند. کوبه برایانت می کند بیش از حد


Illustration for article titled Yes, Magic Johnson Has a Documentary About His Life in the Works. Kobe Bryant Does Too

عکس: جسی گرانت (Getty Images for سوپر)

جانسون سحر و جادو را دوست دارد ESPN آخرین رقص به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری و در یک مصاحبه اختصاصی با سرگرمی امشب لیکرز افسانه نشان داد که زندگی خود و بسکتبال حرفه ای دریافت خواهد شد همان درمان است.

تبلیغات

در بحث اهمیت آخرین رقصکه به بررسی شیکاگو بولز’ 1997-98 فصل سه بار NBA MVP اشاره کرد که چگونه آن را وارد و در زمان مناسب.

“این خیلی مورد نیاز در طول زمان هنگامی که ما همه باید اجتماعی فاصله و اقامت در خانه و تمام چیزهایی که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر با ویروس” جانسون گفت. “آخرین رقص است که واقعا به ما چیزی. پیش نویس NFL به ما چیزی. ما همه طرفداران ورزش, بنابراین ما خیلی دوست دارم فقط باید ورزش…این فوق العاده بوده است.”

تبلیغات

آینده قسمت از این سری خواهد کاوش بیشتر به Michael Jordan حرفه ای و کشف خود را در جنگ در برابر دیگر لیکرز بزرگ: Kobe Bryant.

“من فکر می کنم این است که رفتن به افسانه برای همه ما که عشق کوبه برایانت و همه ما که عشق مایکل جردن” جانسون گفت. “ما را به دیدن پویا از رابطه خود بازی کردن روی صفحه و ما را به دیدن کوبه یک بار دیگر.”

او افزود: “کوبه داد و هر اونس از خود به هر آنچه که او انجام شده بود. در دوران بازنشستگی او به نظر می رسید خیلی خوشحال است. او که احساسات و او ادامه داد: به عنوان یک مربی و در جامعه خود را. از همه مهمتر او یک پدر و یک شوهر که اختصاص داده شده خود را به خانواده اش و که عاشق دختر خود را با تمام قلب خود را. کوبه سمت چپ هرگز هر چیزی در دادگاه و من فکر می کنم که آنچه که او می خواهم ما را به انجام.”

جانسون همچنین در زمان تایید گزارش که بله کوبه خواهد شد دریافت مستند chronicling آخر فصل با تیم لس آنجلس لیکرز ،

تبلیغات

“که قطعا رفتن به اتفاق می افتد,” او گفت:. “من فکر می کنم او به اندازه کافی هوشمند به یک دوربین او را دنبال سند هر جنبش…بنابراین ما در حال رفتن به بسیاری از پشت صحنه همه چیز در کوبه و احتمالا اجازه دهید ما را به جهان خود را با خانواده اش.”

جانسون همچنین نشان داد که کوبه نمی توان تنها لیکرز افسانه برای دریافت این مستند درمان است.

تبلیغات

“من پس از کوبه!” او به اشتراک گذاشته. “شما بسکتبال بخشی از آن اما پس از آن نیز من چگونه ابداع خودم و چگونه من رفت و به کسب و کار و آنچه که من امروز انجام پس از آن خواهد آمد به این مستند. من به دنبال به جلو به آن است.”

به عنوان یکی از مشهور ترین چهره در تاریخ ورزش حرفه ای, سحر و جادو, مستند وعده داده می شود باید تلویزیون را ببینید. و یک نگاه اجمالی به کوبه های آخر فصل با لیکرز برای تلفن های موبایل به همان اندازه فریبنده.

تبلیغات

اما در حالی که ما منتظر روی هر یک از کسانی که شما زندگی می کنند زندگی اشتباه اگر شما نمی ابتلا به آخرین رقص هر یکشنبه شب در 9 p. m. ET در ESPN.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de