بله دیزنی باید بازیگران Amber Riley به عنوان یکی از هرکول Muses و آن را “انجیل حقیقت’


Amber Riley performs onstage during the 2019 Essence Black Women in Hollywood Awards Luncheon on February 21, 2019, in Los Angeles, California.

Amber Riley انجام روی صحنه در طول سال 2019 جوهر سیاه و سفید زنان در هالیوود جوایز ناهار در فوریه 21, 2019, در لس آنجلس, کالیفرنیا.
عکس: غنی پولک (گتی ایماژ برای جوهر)

Disney’s Hercules باید گنجانده شده در فهرست میراث استودیو blackest فیلم.

تبلیغات

بهترین بخشی از این فیلم ؟ هیچ استدلال—Muses در زمان بیش از کانون توجه است. مجهز به آرایه ای از killer آهنگ ها (تشکیل شده توسط بزرگ Alan Menken) مانند “انجیل حقیقت” و “صفر تا قهرمان,” Muses اساسا مانند دیزنی نسخه کلارک خواهر اگر پنجگانه به عنوان یک گروه کر یونانی. نام Calliope, کلیو, Melpomene, Terpsichore و Thalia, صدای پشت اصلی Muses شد خوانندگان Lillias سفید Vanéese Y. توماس, Cheryl فریمن LaChanze و رز رایان.

هرکول – انجیل حقیقت / YouTube

خوب دیزنی خودی هم زده گلدان گزارش که شایعاتی وجود دارد از یک live-action نسخه 1997 فیلم انیمیشن در آثار. هیچ کلمه ای رسمی و در عین حال از ماوس اما با توجه به روند خود را به سمت live-action محور در چند سال گذشته امکان که در واقع اتفاق می افتد این است که نه وحشی.

تبلیغات

دیزنی خودی Skyler Shuler گزارش:

استودیو شنود گذاشته جفری نقره ای (شیر شاه, Tron: Legacy) و کارن Gilchrist (The Lion King, The Mandalorian) به تولید است. این فیلم انتظار می رود به یک تئاتر آزاد نه دیزنی+ اصلی مثل بانو و ولگرد و همچنین به عنوان رابین هود و لیلو و کوک هر دو در قبل از تولید. این فیلم انتظار می رود از ویژگی های آهنگ ها از اصلی فیلم انیمیشن با امکانات جدید به احتمال زیاد در حال اضافه شده است.

یک چیزی که من می خواهم برای اضافه کردن به این قطعه سه مدیران که من شنیده ام خیلی از منابع قابل اعتماد است که استودیو است علاقه مند در به طور مستقیم در این پروژه است. اجازه بدهید شروع با گفتن اینها فقط اسم من را شنیده و به هیچ وجه در هر گونه بحث های رسمی.

نام من شنیده ام اخیرا از دو منبع مختلف است Jon Favreau, فاورو کارگردانی کرده است دو نفر از دیزنی موفق ترین زندگی-عمل بازسازی در سال 2016 را کتاب جنگل و 2019 را شیر شاه, که دوباره به تیم او را با هر دو نقره و Gilchrist.

اینکه آیا یا نه آن را تایید کرد, Amber Riley تصمیم به پرش در و سعی کنید برای حفظ کیسه و من باید به ادای احترام او را برای آن. بسته شده دهان را دریافت نمی, تغذیه بعد از همه. علاوه بر این با توجه به آینده نامشخص هالیوود در میان coronavirus همه گیر ممکن است به عنوان به خوبی دریافت رزرو و مشغول به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

تبلیغات

“ام سلام! @DisneyStudios من به یاد داشته باشید!” رایلی توییتی روز چهارشنبه با اضافه کردن هشتگ #AmberAsAMuse چرا که او را یک لعنتی بازاریابی نابغه است.

منظورم این است که آن را حس می کند. رایلی در حال حاضر دارای یک رابطه با دیزنی به طوری که او ممکن است به خوبی آن را گسترش دهد! با این مصاحبه انتخاب این شایعه قطعا رفتن از “صفر تا قهرمان…فقط می خواهم که.”

تبلیغات

به طور طبیعی, سیاه توییتر تصمیم گرفت که آنها نیز ممکن است سعی کنید به بازیگران دیگر چهار muses نیز هست چرا که چرا که نه ؟ نام هایی مانند Janelle Monaé, Beyoncé, Kelly Rowland, Jazmine Sullivan Kierra Sheard و بیشتر شد پرتاب در اطراف جدول زمانی.

تبلیغات

تبلیغات

و اگر شما آن را دیده نشده است به این لذت پشت صحنه لحظه ای از صدای خارج از قاب جلسه های اصلی Muses, خوانندگان.

هرکول ضبط جلسات / YouTube

ریشه رسیده به والت دیزنی استودیو برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im