بله بانک را قادر می سازد IMPS/نفت خدمات برای کمک به مشتریان پرداخت وام های کارت اعتباری غرامت

بحران-آمار بله بانک در روز سه شنبه به برخی از کمک به مشتریان خود اطلاع رسانی به آنها که آنها هم اکنون می توانید نسبت به پرداخت حق عضویت کارت اعتباری و وام از بانک دیگر حساب های خود را با کمک از IMPS و نفت بانکداری اینترنتی خدمات.

با توجه به توییتر این بانک که در حال حاضر تحت یک RBI-توقف اعمال اظهار داشت که برخی از معاملات را می توان از طریق درون IMPS/نفت خدمات. این بانک همچنین برچسب گذاشته شده توسط رسمی توییتر دسته از بانک مرکزی هند و اتحادیه امور مالی امور Nirmala Sitharaman.

صدای جیر جیر با بله بانک خواندن “درون IMPS/نفت خدمات در حال حاضر شده است را فعال کنید. شما می توانید پرداخت را به سمت YES بانک کارت اعتباری دیون و تعهدات وام از حساب های بانکی است. با تشکر از شما [email protected] @FinMinIndia.”

ملی الکترونیکی انتقال وجوه (نفت) و فوری خدمات پرداخت (IMPS) در سراسر کشور فوری سیستم های پرداخت تسهیل یک-به-یک بین بانکی الکترونیکی انتقال وجوه.

پیشتر در روز شنبه, بله, بانک تا به حال به اطلاع مشتریان خود را که آنها می توانند در حال حاضر برداشت پول نقد از خود پرداز atm با استفاده از کارت های بانکی خود را.

قابل توجه بانک مرکزی هند محدود کرده است خروج محدود به تومان 50,000 هر حساب تا 3 آوریل 2019 برای بله مشتریان بانک است. بخشنامه آمد از ساعت 6 صبح روز جمعه (6 مارس). RBI نیز جایگزین بله بانک هیئت مدیره.

RBI پیشنهاد کرده است یک طرح بازسازی که تحت آن بانک دولتی هند را انتخاب کنید تا 49 درصد از سهام خود در این بحران زده قرض دهنده به عنوان بخشی از یک دولت-تصویب طرح نجات.

پیشتر در روز یکشنبه اجرای مدیریت (ED) دستگیر بله بنیانگذار بانک رعنا کاپور برای پول شویی پس از چند ساعت بازجویی.

در شب جمعه اد جستجو رعنا محل اقامت در مجلل ‘Samudra محل’ مجتمع در Worli منطقه بود و کبابی او وجود دارد بیش از حد.

نقش او نیز در حال جستوجو در ارتباط با disbursal وام به شرکت ها نهاد و پس از آن اتهام رشوه بودند که بنا به گزارش دریافتی خود را به حساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de