‘Yeh حمل Kya Hota hai?’ فن دیدگاهها آمیتا باچان عکس با نوه Agastya Nanda گیج megastar

آمیتا باچان ساخته اینترنت صحبت های یک رشته badass عکس نما با نوه اش Agastya Nanda. در آینه عکاسی از خود ب بزرگ و نوه اش دیده می شود, نما, با کوله پشتی پس از جلسه تمرین. این megastar زیر نویس عکس بیان “مبارزه… مبارزه با مناسب… مناسب مبارزه… انعکاسی آینه های جانبی معکوس تصاویر… و الهام بخش با نوه…”

اما در بخش نظرات آمیتا باچان به نظر می رسید که توپ را از زمان پاسخ دادن به پیروان خود که از او قدردانی و همچنین آب گرفتگی او را با نمایش داده شد. یکی از کاربران اظهار نظر “یه دانشجوی mein حمل و خدا hai kya آقا ؟ ” که ب بزرگ در پاسخ به او “دانشجوی mein mera با pota, mera نوه خدا hai. یه حمل kya hota hai?

به زودی پس از آن, بسیاری از پاسخ به این بازیگر افسانه ای در مورد بدنام Youtuber حمل Minati که به تازگی یک موضوع بحث در صفحات رسانه های اجتماعی.

آن را چک کنید زیر:

width: 640px; height: 604px;

width: 640px; height: 996px;

در ضمن در مقابل کار بزرگ B بعدی دیده می شود در Shoojit Sircar آخرین کارگردان Gulabo Sitabo خواهد شد که جریان در آمازون نخست تصویری. این فیلم همچنین ستاره Ayushmann, در نقش پیشرو و منتشر خواهد شد در 12 ژوئن سال 2020 است.

جانباز ستاره نیز Nagraj Manjule را Jhund که در آن او نقش یک مربی فوتبال. این فیلم نیز به احتمال زیاد به ایجاد راه خود را در پلت فرم های دیجیتال.

علاوه بر این, ب بزرگ نیز دیده می شود در Ayan Mukerji فانتزی, درام, Brahmastra co-با بازی رانبیر کاپور و Alia Bhatt. این فیلم انتشار در دسامبر این سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de