‘Ye aap phir chalu ho gaye?’ Parth Samthaan عصبانی می شود در رسانه های خارج Kasautii Zindagii کی’ مجموعه

باز کردن قفل فاز آغاز شده است و در کشور زندگی به حالت عادی بازگشت و به عنوان بازیگر هم در حال شروع به از سرگیری شلیک مربوطه خود سریال و فیلم. Parth Samthaan و اریکا Fernandes نیز از سر گرفته و روند تولید از ضربه خود را نشان می دهد Kasautii Zindagii کی.

در تازه ترین تصویری که رفت, ویروسی, Parth به تازگی کشف پوشیدن ماسک در خارج از مجموعه خود را نشان می دهد و هنگامی که یک عضو از paparazzi به نام او فریاد زد: “شما aap phir chalu ho gaye? اصلی Aapki Lagaunga?” Parth شده است گرفتن سرفصل برای چند روز در حال حاضر و به خصوص پس از لنگر, Vikas Gupta نشان داد که او دوجنسگرا است و در رابطه با هر دو Parth و Priyank Sharma.

Vikas مشترک خبری با پیروان و طرفداران در توییتر و Instagram و گفت: “سلام فقط می خواستم به شما اجازه می دانم یک جزئیات کوچک در مورد من. من سقوط در عشق با انسان صرف نظر از جنسیت خود را. تحقیق وجود دارد و بیشتر شبیه من است. با #غرور من دوجنسي #VikasGupta PS بیش از اینکه تهدید یا اذیت #priyanksharma #ParthSamthaan ThankU برای وادار کردن من به بیرون می آیند.”

Parth به تازگی ارسال شده یک عکس در Instagram که او در آن نوشته شده چند عکس از مجموعه ای از Kasautii Zindagii کی. در حالی که Parth پیوست تیراندازی نشان می دهد چند روز پشت اریکا پیوست مجموعه ای از Kasautii Zindagii کی امروز. در حالی که طرفداران فوق العاده خوشحال برای دیدن Anurag و پرینا آنها نا امید به عنوان Karan Singh Grover که نقش شخصیت آقای Bajaj را گزارش نه را دوباره نشان می دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de