WWE WrestleMania 36: پیش بینی, پیش نمایش, چگونه به تماشای

36 قسط از کشتی سرگرمی جهانی بزرگترین سالانه نشان می دهد در حال رفتن به یکی از به یاد ماندنی.

در اصل میله میله را در Raymond James ورزشگاه در تمپا, فلوریدا در مقابل ده ها هزار نفر از طرفداران مسابقات 36 برگزار خواهد شد در WWE عملکرد مرکز بدون حضور با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

این سال را نشان می دهد تقسیم شده است به مدت دو روز — مارس 4 و 5. WWE که از صبح روز شنبه است و در عین حال به انتشار یک برنامه از آنچه که مسابقات در حال وقوع در چه روز است. در اینجا نگاهی به آنچه شما نیاز به دانستن و پیش بینی ها نشان می دهد:


چگونه به سازمان دیده بان

تاریخ: مارس 4 و 5

زمان: 5 بعد از ظهر هر روز

محل سکونت: WWE عملکرد مرکز, اورلاندو, فلوریدا.

تلویزیون: WWE Network


کلرادو روابط

  • Bobby Lashley زندگی می کند که در منطقه دنور مترو خواهد شد در Aleister سیاه و سفید.
  • اوتیس Dozovic شد یک دانشگاهی کشتی گیر در CSU-Pueblo روبرو خواهد شد Dolph Ziggler.

کارت اصلی

اوتیس vs. Dolph Ziggler
تک آهنگ بازی

چه کسی باید برنده: اوتیس.
دوست داشتنی اوتیس شده است رقابت برای مندی رز عواطف برای ماه تنها به آنها خفه رز تگ تیم شریک سونیا Deville و غیر مستقیم Dolph Ziggler. حالا که حقیقت آشکار شد در اسمک دان روز جمعه آن زمان برای Ziggler به comeuppance و اوتیس برای به دست آوردن رستگاری است. اگر این ندارد Macho Man Randy Savage و خانم الیزابت-نوع مراسم از آن چیزی است که اشتباه با جهان است.

چه کسی برنده خواهد شد: اوتیس.


الیاس در مقابل پادشاه کربین
تک آهنگ بازی

چه کسی باید برنده: الیاس.
این دشمنی فقط آغاز شده و دو هفته پیش و آن را احساس می کند مانند آن را راه اندازی برای چیزی بزرگتر نه تنها با رقبای خود را در حلقه. میهن پرستان سابق تنگ پایان راب Gronkowski ساخته شده و اولین بازی خود را با WWE در 20 مارس و بلافاصله حال درگیری با کربن. Gronk می تواند نقش مهمی در کمک به الیاس پیروزی و راه اندازی یک آینده ممکن است بازی با کربین — SummerSlam هر کسی ؟

چه کسی برنده خواهد شد: الیاس.


Aleister سیاه در مقابل Bobby Lashley
تک آهنگ بازی

چه کسی باید برنده: سیاه و سفید.
Brooding سابق NXT, قهرمان رنج می برد فقط یک pinfall از دست دادن پس از آمدن به اصلی فهرستی که به AJ Styles. او را به مقصد برای کارهای بزرگتر و بهتر در حال حرکت رو به جلو و یک پیروزی بیش از Lashley در ” شیدایی خواهد بود نقطه شروع خوب است.

چه کسی برنده خواهد شد: سیاه و سفید.


این کابوکی رزمندگان (آسوکا و Kairi عاقل) (c) در مقابل الکسا سعادت و نیکی متقابل
کشتی کج زنان قهرمانی تگ تیم
مسابقه تگ تیم

چه کسی باید برنده: این کابوکی رزمندگان.
این یک بیت از یک سکه تلنگر اما آسوکا شده است بسیار سرگرم کننده در تلویزیون بیش از چند هفته گذشته. که برای رزمندگان دریافت nod.

چه کسی برنده خواهد شد: این کابوکی رزمندگان.


Sami Zayn (c) در مقابل دنیل برایان
WWE United States championship
تک آهنگ بازی

چه کسی باید برنده: Zayn.
Zayn موفق به کسب عنوان کمتر از یک ماه پیش و امکانات از آنچه او می تواند انجام دهد به عنوان قهرمان فراوان هستند. برایان نیاز نیست این. اما Zayn می تواند برای برخی از ویژه تلویزیون در ماه های آینده. به علاوه داشتن Cesaro و Shinsuke ناکامورا در کنار او مفید است.

چه کسی برنده خواهد شد: Zayn.


خیابان سود (Angelo داوکینز و Montez فورد) (c) vs. Austin تئوری و فرشته Garza (با Zelina وگا)
WWE Raw قهرمانی تگ تیم
مسابقه تگ تیم

چه کسی باید برنده: خیابان سود.
هنگامی که فرشته Garza شد و قرار است به تیم با آندراده, این یک عکس متفاوت. اما آن را سخت به تصور کنید که WWE سلب عناوین کردن از خیابان سود برای قرار دادن آن در Garza و NXT را Austin تئوری. به دنبال یک بازی سرگرم کننده اما این سود باید حفظ و حرکت به بعدی خود را در دشمنی.

چه کسی برنده خواهد شد: خیابان سود.


The Miz and John Morrison (c) vs. جدید روز (Big E و کوفی کینگستون) vs. The Usos (Jey Uso و Jimmy Uso)
WWE SmackDown قهرمانی تگ تیم
تهدید سه گانه مسابقه نردبان

چه کسی باید برنده: Miz و موریسون.
ترکیبی از تگ تیم و نردبان مسابقات شده است یک فرمول اثبات شده برای WWE. این باید مطلق خراب قطار از یک مسابقه برای دلایل درست. Miz و موریسون برگزار شد عنوان مطلب فقط بیش از یک ماه است. آنها باید بر روی آن نگه دارید برای کمی طولانی تر قبل از از دست دادن کمربند.

چه کسی برنده خواهد شد: Miz و موریسون.


جان سینا در مقابل “شیطان” Bray Wyatt
کرم شب تاب خانه سرگرم کننده بازی

چه کسی باید برنده: وایات.
حرکت از “شیطان” به توقف screeching آمد زمانی که او از دست داده WWE جهانی قهرمانی به گلدبرگ در عربستان سعودی است. گرفتن جان سینا کسی که کشتی در یک حلقه در بیش از سال, این به نظر می رسد مانند یک فرصت به rekindle آتش وایات در با طرفداران پس از debuting جدید خود شخصیت. این بازی خواهد بود هرج و مرج و عجیب و غریب. اما وایات باید در بالا آمده است.

چه کسی برنده خواهد شد: وایات.


The Undertaker vs. AJ Styles
Boneyard بازی

چه کسی باید برنده: آندرتیکر.
“The Phenom” در مقابل “فوق العاده است.” این می توانست یک رویای بازی 10 سال پیش. اگر غیر از این بود جای گرفته اند در مقابل مخاطبان زنده کاملا سبک شده اند که من انتخاب است. اما آن را سخت برای دیدن ‘یادداشت برداری از دست دادن در ‘کامپیوتر و حتی سخت تر برای دیدن او از دست دادن با جمعیت او را به مناسب خداحافظی.

چه کسی برنده خواهد شد: Undertaker.


کوین اونز در مقابل ست رولینز
تک آهنگ بازی

چه کسی باید برنده: اونز.
همیشه از رولینز در زمان توهم “دوشنبه شب مسیح” شخصیت او شده است جادویی به عنوان پسر بد که نمی فکر می کنم او یکی است. و اونز شده است خار در سمت خود را برای ماه می باشد. اونز باید در بالا برای کسب رسلمنیا حاضر به عنوان رولینز خود فقط comeuppance.

چه کسی برنده خواهد شد: اونز.


Edge vs. Randy Orton
Last man standing match
تک آهنگ بازی

چه کسی باید برنده: لبه.
قبل از رویال رامبل, Edge, تا به حال انجام شده را در یک حلقه کشتی از آوریل 2011. مدت کوتاهی پس از بازنشسته شد با توجه به اوج آسیب های گردن او رنج می برد بیش از کار خود را. پس از رندی اورتن به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم همه از لبه همسرش, بث فینیکس و مت هاردی یک پیروزی در اینجا برای یک بار “Rated R Superstar” خواهد بود یکی از بهترین feelgood لحظه نشان می دهد.

چه کسی برنده خواهد شد: لبه.


Bayley (c) در مقابل Lacey ایوانز در مقابل نائومی مقابل ساشا بانک vs. Tamina
WWE SmackDown زنان قهرمانی
کشنده پنج راه رفع مسابقه

چه کسی باید برنده: Naomi.
پس از یک وقفه شش ماهه نائومی ساخته شده و بازگشت او به حلقه در زنان رویال رامبل در این سال قرار داده و در یک تلاش قوی. در گذشته یک اجرای خوب در سر و صدا معمولا در حکم یک نشانه آن است که وجود دارد چیزهای خوب در آمده است که کشتی گیر. برنده عنوان در صفحه اصلی به نظر می رسد دولت اتصالات حتی اگر وجود ندارد طرفداران وجود دارد به تشویق.

چه کسی برنده خواهد شد: ساشا بانک ها.
بانک ها با کمال تعجب هنوز برای برنده شدن در این عنوان است. و ضرب و شتم خود را بهترین دوست, دوست, Bayley برای این مجموعه تا یک دشمنی در حال حرکت رو به جلو است.


گلدبرگ (c) در مقابل براون Strowman
WWE جهانی قهرمانی
تک آهنگ بازی

چه کسی باید برنده: Strowman.
Roman Reigns بود که میله میله به صورت گلدبرگ اما تصمیم گرفتند از مسابقات بیش از نگرانی در مورد سلامت خود — حاکم به تازگی مبارزه دوم تقلا لوسمی. Strowman اعلام شد به عنوان جایگزینی در روز جمعه “SmackDown.” و او باید برنده شوید. عنوان قهرمانی در وضعیت بهتری از لحاظ داستان و ارتباط هنگامی که قرار داده در زمان اجرا و چه Strowman است.

چه کسی برنده خواهد شد: Strowman.


رئا ریپلی (c) در مقابل شارلوت استعداد
NXT زنان قهرمانی
تک آهنگ بازی

چه کسی باید برنده: ریپلی.
شارلوت استعداد به دست آورده فرصت برابر ریپلی پس از او به دست آورد زنان رویال رامبل بازی که تضمین یک عنوان جهان بازی در برابر قهرمان خود را انتخاب. استعداد است و چندین بار قهرمان در سراسر همه از WWE را علامت های تجاری. برنده NXT عنوان قطعا ایجاد یک جالب پویا در WWE را چهارشنبه شب نشان می دهد اما ریپلی برنده خواهد بالا بردن او را به ردیف بالا از زنان بخش در تمام نشان می دهد.

چه کسی برنده خواهد شد: ریپلی.


بکی لینچ (c) در مقابل Shayna Baszler
WWE Raw زنان قهرمانی
تک آهنگ بازی

چه کسی باید برنده: Baszler.
Baszler وحشت NXT زنان بخش برای سال. در حال حاضر او دارای مناظر خود را بر روی بکی لینچ خام زنان عنوان شده است. لینچ تماس خودش “بکی Balboa” و در اینجا از دست دادن او را می دهد دلیلی برای تعقیب پس از این عنوان را یک بار دیگر. به علاوه خام را مجرد زنان تقسیم شده است فاقد اواخر به خصوص با شارلوت استعداد اختلافات در NXT.

چه کسی برنده خواهد شد: Baszler.


Brock Lesnar (c) در مقابل درو مک اینتایر
WWE championship
تک آهنگ بازی

چه کسی باید برنده: McIntyre.
برای سالها از آن به نظر می رسید مانند WWE شد و به دنبال بزرگ بعدی خود را قهرمان در نهایت به دست کشیدن پایین Brock Lesnar از قرار گرفتن به عنوان یک هیولا. آن آغاز شده و با رومن رینز که خشم از طرفداران که مخالفت با او بودن در بالای صفحه. سپس آن را به ست رولینز که خیلی بهتر است به طور طبیعی به عنوان یک پسر بد. وارد درو مک اینتایر. داستان خود را از اخراج از شرکت به بازسازی خود به اصلی سواری WWE بزرگترین نشان می دهد الهام بخش یک. شرم وجود دارد نمی شود یک سر و صدا از مخاطبان که او برنده عنوان.

چه کسی برنده خواهد شد: McIntyre.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im