خواهد free میلک شیک شما را به چشم پوشی از تلفن خود را در حالی که رانندگی ؟

توسط Paul Stenquist, نیویورک تایمز

اگر روند برگزاری حدود 3000 نفر می میرند در این سال در تصادفات ناشی از پریشان رانندگان بسیاری از آنها جزئی با تلفن های خود را. که خطرناک اغلب به اندازه کافی کشنده و در عین حال ما هنوز هم حاضر به قرار دادن دستگاه های ما زمانی که ما در پشت چرخ.

پیام کوتاه است که “نگران کننده ترین حواس پرتی” با توجه به ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت اضافه کرد که “با استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی باعث ایجاد پتانسیل عظیمی برای مرگ و میر و صدمات.” در سال 2017 در سال های اخیر که NHTSA سایت لیست کامل آمار پریشان رانندگی کشته 3,166 مردم است.

روش های بسیاری تلاش کرده اند. گوشی های هوشمند سازان گرفته اند مراحل را برای تضعیف و ضربه زدن در هنگام رانندگی مانند خودکار پاسخ متن.

اما رایان فرانکل فکر می کند ما می توانیم بهتر انجام دهید و او منافع مقرره در حال توسعه یک راه حل است. در تابستان آفتابی صبح امروز در 2015, او تا به حال bicycled به تقاطع 21st خیابان و 10 خیابان در منهتن فقط به عنوان یک راننده زد و یک نور قرمز در حالی که به دنبال در تلفن خود. فرانکل منحرف و اجتناب از ضربه مستقیم شد اما یکباره بیش از این فرمان بر روی پیاده رو. او شکسته اش ران و آرنج و درمان فیزیکی برای ماه. در حالی که بازسازی او شروع به تعجب در مورد پرداختن به این موضوع است.

که حادثه صورت گرفت در مدت کوتاهی پس از فرانکل به فروش می رسد VerbalizeIt یک خدمات ترجمه شرکت او تاسیس کرده بود با Kunal Sarda در سال 2013. خود به تشریح کارآفرین سریال فرانکل تا به حال شده است به جستجو برای یک چالش جدید است بنابراین او شروع به نگاه به تلاش دیگران که امیدوار بود برای محدود کردن درایور های تلفن همراه استفاده کنید.

“من برخی تحقیقات بازار و در بر داشت که اکثر شرکت هایی که در حال کار روی راه حل ها متمرکز بر مسدود کردن استفاده از تلفن همراه در حالی که رانندگی,” او گفت:. “این آشکار بود که منفی روش کار نمی کند, بنابراین من راه دیگری رفت و به دنبال وسیله ای برای پاداش دادن به رانندگان که تصمیمات درست در پشت چرخ. شریک کسب و کار من Nate واگنر و من بهش هویج-نیست-از-چوب رویکرد است.”

رویکرد خود را یک برنامه رایگان است که با استفاده از تلفن همراه خود برای تضعیف و استفاده از آن در حالی که شما در حال رانندگی. آن را به نام این برنامه موجب صرفه جویی در زندگی و پس از آپلود به یک تلفن آن خفته باقی می ماند تا زمانی که تلفن های موقعیت یاب جهانی سنسور تشخیص دهد که خودرو در حال حرکت است در 10 مایل در ساعت یا سریعتر. که در آن نقطه, نرم افزار راه اندازی در پس زمینه و نظارت بر استفاده از تلفن.

آن می تواند بگوید اگر راننده با استفاده از این دستگاه برای هر چیزی غیر از مرور ماشین گوش دادن به موسیقی و یا دریافت یک دست-تلفن رایگان تماس بگیرید. به عبارت دیگر آن را مانع از خواندن و یا ارسال متون و ایمیل و دیگر کارهای پیچیده مانند تماشای یک ویدیو.

ساده در عملیات, برنامه, جوایز, راننده یک نقطه برای هر دقیقه رانده شده و بدون استفاده از دستگاه در یک مخل راه است. اگر از تلفن همراه استفاده می شود در راه است که می تواند باعث حواس پرتی امتیاز کسر خواهد شد.

امتیاز بازخرید می تواند از طریق نرم افزار برای پاداش. پاداش ارائه شده توسط شرکای تجاری است که برای بهره مندی از قرار گرفتن در معرض و “هاله اثر” از کمک به چیزی است که به طور بالقوه یک نجات بخش برنامه است.

فرانکل گفت: شرکای تجاری نیز بهره مند زیرا رانندگان شد مناسب برای خرید کالاهای دیگر که ادعا پاداش. برای مثال اگر شما در کسب Shake Shack, میلک شما ممکن است خرید یک همبرگر ،

پرسید که چگونه شرکت خود را, همچنین به عنوان شناخته شده این برنامه موجب صرفه جویی در زندگی, تولید, درآمد, Frankel گفت که هنگامی که برنامه در آن ثابت شده بود که تولید درآمد برای اولیه نام تجاری همکاران و شرکای تجاری جدید خواهد شد به اتهام هزینه. علاوه بر این شرکت انجام چالش هایی برای شرکت های متعدد رفت و آمد کارکنان و جمع آوری هزینه برای خدمات. کارکنان رقابت برای دیدن که می تواند جمع آوری بیشترین امتیاز و پاداش خود را از کارفرما.

برنامه های فن آوری به طور بالقوه می تواند فریب خورده. کاربران می تواند به جمع آوری امتیاز در صورتی که برنامه راه اندازی شد در حالی که آنها سوار اتوبوس یا قطار, اما این شرکت راه هایی برای کاهش این رفتار و فرانکل گفت: شرکای تجاری نشده بود ابراز هر گونه نگرانی.

خود شرکت مستقر در فیلادلفیا تنها جایی که این برنامه معرفی شده است. با توجه به فرانکل شش هفته پس از برنامه معرفی در نوامبر سال 2018 بیش از 10 ، 000 درایور بودند با استفاده از آن. برخی از فیلادلفیا کسب و کار امضا کرده اند به عنوان شریک و دو ملی بازاریابان, Shake Shack و Urban Outfitters, نیز شرکت می باشد.

به طوری که با استفاده از نرم افزار ؟ “بسیاری از کاربران ما به دانش آموزان” فرانکل گفت. “آنها بدترین مجرمین بنابراین ما قصد داریم پس از یک جوان جمعیتی به تلاش برای کاهش این مشکل در اولین مرحله است.”

وقتی پرسیده شد که چه چیزی بعد فرانکل گفت: این شرکت به دنبال معرفی این برنامه در دیگر شهرستانها که در آن ساکنان رفت و آمد طولانی و بالا تمایل برای پریشان رانندگی. در میان بازارهای هدف هستند لس آنجلس, میامی و دالاس.

هر کسی که تا چند ساعت را صرف رفت و آمد و سپر به سپر در یکی از این شهرستانها است و تا به حال به مقاومت در برابر اصرار به شکستن املا زنبور عسل بر روی گوشی می توانید درک کنند که چرا آنها واجد شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im