ارزش گوش دادن

ارزش گوش دادن – سبک زندگی

به روز شده: مارس 03, 2020, 08:54 IST | Jaison Lewis | بمبئی

خسته کننده به دنبال در روی صفحه نمایش ؟ این پادکست خود را مستند سرگرمی

سیاست/ جامعه/ کمدی
عمو لطفا بنشینید!
چرا: اگر شما همیشه می خواستم مهمات را که واتساپ جلو عمو همه ما می دانیم و سپس این پادکست به گوش دادن به. آن debunks همه چیز خود را در محله know-it-all فکر می کند آنها می دانند که با شوخ طبعی و حقایق.
لینک: https://bit.ly/smdunc

سیاست
آشكار و نهان با Amit Varma
چرا: این پادکست غواصی عمیق به سیاست های عمومی و سیاست های هند است. تجزیه و تحلیل هر دو فوری عواقب و اثرات موج دار شدن. اگر شما عاشق هندی, سیاست این است که نشان می دهد برای شما با بیش از 170 قسمت تا تاریخ.
لینک: https://seenunseen.in/

True crime
Crimetown
چرا: اگر دوست دارید واقعی جرم و جنایت داستان Crimetown کامل از آنها دو فصل ارزش. هر 30 دقیقه قسمت یک جنایت که توسط راوی و فلفلی با اخبار بریده و مصاحبه.
لینک: https://gimletmedia.com/shows/crimetown

سیاست/ جامعه
چگونه به شهروند
چرا: میزبان Meghnad S و Shreyas منهر کشف نظریه مدنی از یک مدرسه کتاب درسی تعلیمات مدنی در مقابل روی زمین واقعیت سیاست در هند. آنها را پوشش همه چیز را از قانون اساسی به حاشیه راندن در راه جالب تر از ما در مدرسه است.
لینک: https://bit.ly/smdcitizen

مواد غذایی/ زندگی/ فرهنگ
این دیو چانگ نشان می دهد
چرا: شما می خواهم تصور کنید یک پادکست توسط بنیانگذار Momofuku به همه چیز در مورد مواد غذایی, اما این مورد نیست. دیو چانگ پادکست در مورد زندگی, مواد غذایی, فرهنگ و یک دسته از دیگر موضوعات ارائه یک نمایشگاه ترکیبی از سرگرمی برای هر کسی که تصمیم به گوش دادن در.
لینک: https://bit.ly/smdchang

اینترنت/فرهنگ
پاسخ تمام
چرا: یک پادکست در مورد مردم چگونه شکل تکنولوژی و اینترنت فرهنگ و بالعکس. وجود دارد بیش از 160 قسمت خوشبختانه میزبان ذکر شده چند از مورد علاقه خود را که در آن آنها احساس تازه نیاز به شروع از.
لینک: https://bit.ly/smdreply

LGBTQIA+
چگونه به یک دختر
چرا: پادکست های تولید شده توسط مادر یک دختر شش ساله تغییر جنسیت پدر است که در تلاش برای ایجاد حس از آنچه در آن به معنی یک دختر است. آن را دلگرم کننده و طنز آمیز و بسیار relatable برای پدر و مادر.
لینک: https://bit.ly/smdhowgirl

فیلم/ کمدی
چگونه این ساخته شده است ؟
چرا: این است که برای علاقمندان فیلم است که مانند همه زباله های سینما. آن یک ساعت است و در بعضی دیگر مباحث مختلف سطل زباله ، آخرین قسمت ویژگی های وین دیزل, آخرین فیلم خون. شما ممکن است بخواهید به تماشای فیلم قبل از گوش دادن به پادکست به دلیل اخلال گران.
لینک: https://bit.ly/smdmade

علم
Ologies با بیگانگان Ward
چرا: این ارائه می دهد سرگرم کننده نگاه های مختلف ologies از علم است. Alie بخش پادکست مصاحبه با کارشناسان مختلف در ologies زمینه ها, همه چیز از gastroegyptology (پخت نان) به خط شناسی (handwriting و جعل).
لینک: https://bit.ly/smdology

کمدی/ موزیک
پانچ تا جم
چرا: این پادکست طول می کشد معروف آهنگ ها, آنها را مورد بحث و پس از آن می شکند و آنها را در تلاش برای ایجاد آهنگ و حتی بیشتر. پس از آن همه انجام می شود میزبان Miel Bredouw همراه با مهمان بازسازی آهنگ با نتایج خنده دار.
لینک: https://bit.ly/smdpunchjam

کودکان و نوجوانان/ علوم
مرسی در جهان
چرا: سرگرم کننده 30 دقیقه پادکست که به معرفی بچه ها به یک علم جالب داستان است. میزبان Mindy توماس و پسر Raz نیز کوتاه ده دقیقه ای علم بازی نشان می دهد به نام دو تا دسته!? و وای! که بسیاری از سرگرم کننده را به بازی.
لینک: https://bit.ly/smdwow

تاریخچه
تاریخ بازنگری
چرا: جالب را در تاریخ به ارمغان می آورد که با توجه به چیزهایی که از گذشته که نادیده گرفته شد و اشتباه گرفته است. این است که عمدتا تاریخ آمریکا اما میزبان مالکوم Galdwell مراقبت و توجه به جزئیات باعث می شود که ارزش گوش دادن به.
لینک: http://revisionisthistory.com/

کسب و کار
چگونه من ساخته شده این با پسر Raz
چرا: یک پادکست که بنیانگذاران داستان خود را چگونه آنها ساخته شده است شرکت های خود از جمله لحظات از سفر خود را. این پادکست اگر شما علاقه مند در
تبدیل شدن به یک کارآفرین در آینده است.
لینک: https://bit.ly/smdhowi

کمدی/ ورزشی/ بحث نشان می دهد
کوروش می گوید
چرا: وجود دارد هیچ انکار کوروش Broacha هدیه ای از دروغ گفتن و او را یک کل بسیاری از آن را در پادکست خود را به درستی به نام کوروش می گوید. موضوعات طیف وسیعی از کریکت به اخبار و زندگی به طور کلی. نشان می دهد سرگرم کننده است و با وجود بیش از 500 قسمت را انتخاب کنید.
لینک: https://bit.ly/smdcyrus

Assassin’s Creed برای راه اندازی سالن پذیرایی خدای اودین

Assassin's Creed Valhalla to launch

یوبی سافت فقط اعلام کرد بازی Assassin’s Creed است که راه اندازی خواهد شد نسبت به پایان سال. بازی به نام Valhalla را در هنگام وقوع این حمله وایکینگ انگلستان است. بازیکنان را وادار به کنترل Eivor که هم می تواند مرد یا زن. مانند اودیسه این بازی خواهد شد که عمده عناصر RPG. این بازی است که در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش در صورتی که شما نمی توانید صبر کنید تا پایان سال آن را خرید.

تریلر لینک: https://bit.ly/smdval

کانن تبدیل دوربین به وب کم,s

Canon turns cameras into webcams

پس از یک تکه بزرگ از جمعیت جهان در حال کار از خانه کانن منتشر کرده است یک نسخه بتا از نرم افزار است که تبدیل دوربین خود را به پایان webcams. همه شما باید انجام دهید این است که دانلود و نصب نرم افزار. سپس اتصال دوربین به کامپیوتر خود را با استفاده از سیم USB. نه همه کانن دوربین های تحت پوشش. یک لیست کامل از دستگاه های سازگار به اشتراک گذاشته شده است در وب سایت شرکت. این نرم افزار تنها با این نسخهها کار با ویندوز. ببخشید مک و لینوکس کاربران است.

آن را دریافت کنید از: http://www.canon.us/livestream

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de