جهان شیر روز 2020: تاریخچه اهمیت و موضوع امسال

ژوئن 1 مشاهده شده است به عنوان جهانی شیر در روز با هدف افزایش آگاهی در مورد شیر و اهمیت آن به عنوان یک جهانی مواد غذایی است.

در چند سال گذشته هند تبدیل شده است به بزرگترین تولید کننده شیر در جهان با بیش از 150 میلیون تن از تولید و سرانه دسترسی به بیش از 300 گرم در هر روز است.

ایجاد شده توسط سازمان غذا و کشاورزی (FAO) سازمان ملل متحد به رسمیت شناختن اهمیت شیر به عنوان غذایی جهانی, جهانی شیر در روز مشاهده شده در ژوئن 1 در هر سال از سال 2001.

جهان شیر روز 2020 تم

در این سال این طرح را تکمیل کرده است 20 سال موضوع است که به سادگی به نام ” سالگرد 20th باشد از جهانی شیر روز. با توجه به COVID-19 همه گیر اصلی رویدادهای سازماندهی شده توسط کمیته اما جهانی لبنی پلت فرم های درخواست شده از شرکت کنندگان به بحث در مورد مزایای استفاده از لبنیات و همراه با برجسته سازی مشکلات در دسترسی به شیر و محصولات لبنی در چندین بخش از جهان است.

اهمیت جهانی شیر در روز

جهان شیر بعد در هند به خصوص جشن گرفته است با تعداد زیادی از شور و شوق. Mik و لبنی است که بخش عمده ای از زندگی در هند و این روز به آنها این فرصت را به بحث در مورد جنبه های مختلف از شیر و محصولات لبنی در هند.

روز را تشویق می کند مزایای محصولات لبنی مربوط به سلامت و تغذیه, اثربخشی و attainability و شور و شوق از بخش ها و تعهد به تغذیه جوامع ما.

معاون رئیس جمهور هند, M. Venkaiah به توییتر گرفت به آرزوی مردم در این مناسبت جهانی شیر در روز است. “سلام بر شیر روز.این روز را به رسمیت می شناسد اهمیت شیر به عنوان یک غذای جهانی و جشن لبنی بخش.هند که بزرگترین تولید شیر در جهان dairying دارای جایگاه ویژه ای در اقتصاد روستایی. #WorldMilkDay” نوشت:

به این روز و حتی بیشتر ویژه اهدا شیر بسته به افرادی که به آنها نیاز دارید با توجه به شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>