روز جهانی بهداشت: اجازه بدهید تمرکز بر تقویت ایمنی

روز جهانی بهداشت: اجازه بدهید تمرکز بر تقویت ایمنی – شیوه زندگی

به روز شده: May 07, 2020, 18:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

امروز در COVID-19 مستند ضروری است ما در حفظ سیستم ایمنی بدن ما و اطمینان حاصل شود بدن ما کافی اکسیژن.

Dr Ipshita Suyash

Dr Ipshita Suyash را از دست ندهید

روز جهانی بهداشت جشن پزشکان و کارکنان بهداشت و به خصوص در mdst از Coronavirus بیماری همه گیر. با این حال در این وضعیت و در حالی که ما در حال excercising احتیاط آن است که مهم است که ما نیز باعث تقویت ایمنی.

اکسیژن است که در واقع ضروری ترین مواد مغذی است که ما به عنوان انسان نیاز است. بینی ما همراه با کل دستگاه تنفس ساخته شده است برای رساندن اکسیژن به ریه ها. معابر بینی کار به عنوان هوا بخار و رطوبت اضافه کردن مسیرهای.

آنها همچنین انتخاب کردن باکتری غیر دوستانه و اولین خط دفاعی در برابر عفونت است. هوا استنشاق از بینی کمک می کند تا در تولید نیتریک اکساید. این ضد میکروبی از بین می برد و ناخواسته عوامل بیماری زا. آن است که کلام در انتقال اکسیژن از طریق خون به تمام نقاط بدن ما را تحت تاثیر قرار ایمنی و تنظیم عملکرد بدن( هموستاز).

اما اشتباه تنفس عادات منجر به تنفس دهان; که بدون فیلتر, بدون هوا گرم و بدون توليد نيتريک اکسايد. هوا استنشاق از طریق دهان و شانس بالاتر باعث عفونت دستگاه تنفسی فوقانی) و نقض ما ایمنی است.

عادت تنفس دهان نشان می دهد در ماه های اولیه زندگی است. وضعیت زبان چیزی است که کمک می کند تا در تشخیص این بیماری است. نادرست زبان استقرار می تواند در مسائل دیگر مانند دشواری در خوردن غذا و بلع و حتی صحبت کردن. در کودکان, قطع تنفس در هنگام خواب می تواند اثر تنفس دهان. این مانع با رشد مغز لاستیک کودک و نشان داده است به علت كمبود.

امروز در COVID-19 مستند ضروری است ما در حفظ سیستم ایمنی بدن ما و اطمینان حاصل شود بدن ما کافی اکسیژن. MyoFunctional تمرینات است که می تواند آموزش داده شود عملا می تواند کمک به افزایش فرزند خود ایمنی و همچنین بهبود کیفیت زندگی خود را.

-توسط دکتر Ipshita suyash را از دست ندهید و پیشگیرانه دندانپزشک اطفال تمرین در بمبئی. او بنیانگذار Toothish است که اولین پیشگیرانه درمانگاه با منحصر به فرد دندانپزشکی کودکان همراه با شیر و قبل و بعد از زایمان تناسب اندام کمک برای مادران است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de