نمی توانیم این کار را انجام! NAACP Image Awards آخر هفته ثابت, سیاه, وزرق برق, برنده


Lizzo چپ و Logan Browning در 51 NAACP Image Awards در پاسادنا مدنی سالن در 22 فوریه سال 2020 در پاسادنا کالیفرنیا.
عکس: Paras گریفین (گتی ایماژ)

شما می دانید وجود دارد یک دلیل بسیار خوبی از NAACP Image Awards مراسم می گیرد در اواخر فوریه—و این نه تنها به دلیل آن را ماه تاریخ سیاه. این دلیل است که پس از بیش از حد بسیاری از جوایز فصول است که در آن ما تنها حاشیه گنجانده شده است—از جمله این گذشته یک—در این تصویر جوایز ما دریافت آخرین کلمه به عنوان تعالی است به رسمیت شناخته شده توسط خود ما را از درون خود ما رتبه. و وجود دارد یک جایزه: اگر شما اتفاق می افتد به فرش قرمز ناظران مثل ما در اینجا در تب و تاب بودن ما همچنین دریافت آخرین به نظر می رسد از این به ظاهر nonstop سری از فرش قرمز و باند فرودگاه بوده ایم پس از شروع سال جدید.

در واقع NAACP Image Awards آنقدر پر از سیاه و تعالی که به ما داده می شود ما دو روز ارزش زیبایی سیاه و سفید به زل زل نگاه کردن بر شروع با غیر تلویزیونی جوایز شام در شب جمعه. در حالی که برای اولین بار از آخر هفته جوایز خارج صادر شد (توسط بغل در مورد چند برندگان مثل هالیوود نابغه Marsai مارتین, زیر) ما مد مراقب کردم گرم کردن اگر شما خواهد شد برای روز شنبه رویداد اصلی.

تبلیغات

شب بعد آن زمان به چرخ ضامن دار تا زرق و برق—و گرفتن یک نگاه اجمالی از آنچه مد را در فروشگاه برای ما غیر این وبلاگ بهار و تابستان به عنوان بسیاری از شب به نظر می رسد کشیده شد مستقیما از اخیر باند فرودگاه. در حالی که برف هنوز هم بر روی زمین در بسیاری از شهرستانها و روز یادبود هنوز ماه دور (اگر شما هنوز هم بازی های که منسوخ شده مد rule) یک موضوع بزرگ برای آخر هفته بود و سفید به عنوان برخی از ما, شیک ترین وبلاگ پا در ملانین-نمایش رنگ. (و دوباره ما باید فریاد Marsai مارتین است که نه تنها رشد تا قبل از چشم ما اما به وضوح بسیار قوی چشم سبک.)

اما آنچه بدون شک ما مربا-بسته بندی فرش قرمز نمایش به صورت اسلاید از سال وجود دارد مقدار زیادی از گرایش های دیگر به نگه داشتن چشم در. به عنوان ستاره های وارد شده در شنبه شب فرش قرمز ما شاهد نقاشی با مداد رنگی رنگ آبی یخی نعناع سبز و گل رز سیاه-و-سفید طرح بازی و دوز از تلون مزاج در اثر کامل. در واقع همه فوق همگرا در سفارشی چاپ, طراح, Mary Katrantzou ایجاد شده برای Lizzo را سوسو زننده بدن-دستکاری شب که نه تنها با توهم نوری اما ثبت این تصویر برنده جایزه آرم.

تبلیغات

دیگر darren gould شامل Janelle Monáe که wowed در رنگ مسدود شده, برش لباس شب با Balmain را Olivier Rousteing. یارا شهیدی رشد کرده بود حرکت و زرق و برق دار به شدت تاب گوچی minidress (با مادر Keri در یک مکمل سبز pantsuit; یکی دیگر رنگ شب). و البته که ریحانا (پیشرو ما به صورت اسلاید در زیر) که شبیه “reb’l fleur” او را به عنوان او خود را پذیرفته NAACP رئیس جمهور جایزه سلطنتی بنفش پلیسه ruffles توسط Givenchy مدل.

تبلیغات

ما همچنین نمی تواند بدون ذکر شایان ستایش کمی پارکر کاری درخشنده در Pantora مینی. 4-year-old پیوست همکار نویسنده پرفروشترین و نامزد (و در حال حاضر برنده جایزه اسکار برای عشق مو) Matthew A. Cherry در دومین NAACP Image Awards red carpet برای جشن nod برای پارکر به نظر می رسد تاکودکان با الهام از کتاب او ویروسی لحظه با میشل اوباما پرتره.

تبلیغات

برای کسانی که در نظر گرفته اسکار پایان جوایز فصل 51 جوایز NAACP بود شیک یادآوری است که ما در اینجا انجام کارهای بزرگ است و ما همیشه آن را در سبک. به شب زرق و برق با ما نمایش به صورت اسلاید زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>