‘نمی یدکی هر کسی که مانع روش پزشکی برای جلوگیری از COVID-19,’ هشدار, Madhya Pradesh سانتی متر Shivraj سینگ Chouhan

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan روز یکشنبه تصریح کرد: دولت تعهد دولت برای مبارزه با بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع همه گیر است که مانند آتش سوزی گسترش در سراسر هند است. پرداختن به موضوع شناسایی افرادی که ممکن است دارای پتانسیل خطر آلوده کردن دیگران با این ویروس Chouhan گفت که مردم باید به جلو آمده به طور داوطلبانه و افشای هویت خود و اطلاعات به مقامات.

“مردم باید به جلو آمده توسط خود را به افشای اطلاعات خود را اما آنها تردید است. این COVID-19 عفونت, بنابراین, داشته, پخش كردن,” وزیر گفت: “وجود دارد عدم همکاری. شما ببینید این مسئله در برخی مناطق خاص در ایندور. مردم همچنین ایجاد مشکلات ظاهری در این واقعیت است که کارکنان بهداشت نمی تواند وارد برخی از محلات.”

قابل توجه چندین گزارش های نگران کننده پدید آمده از پزشکان و کارکنان بهداشت تبعیض علیه شهروندان گاهی اوقات حتی آشکار حمله و توهین. تعدادی از این حوادث گزارش شده از Madhya Pradesh را ایندور که در آن گزارش از تایید COVID-19 مواردی هستند که در بالاترین سطح دولت است. با توجه به گزارش یک تیم از پزشکان وارد شده بود وجود دارد اما مردم در ایندور و حلیم سنگ در کارکنان شهرداری بودند که تمیز کردن محل. اما پلیس مطمئن باشید که عمل خواهد شد در برابر کسانی که درگیر در عمل حمله.

“این مهم است که برای صرفه جویی در زندگی می کند و برای این کار لازم است که سلامت کارکنان را به عقب می رود به آن مناطق. من می خواهم به درخواست تجدید نظر به مردم نه با زندگی خود را. اگر یکی می شود یک حامل و سپس او را تحت تاثیر قرار بسیاری از دیگران است. ما در زمان دقیق اقدام علیه چنین افرادی است. ما با استناد امنیت ملی عمل می کنند (NSA). اگر کسی مانع روش پزشکی سپس شاه ثبت خواهد شد در برابر آنها و آنها را به زندان فرستاده می شود” رئیس وزیر Shivraj سینگ Chouhan هشدار داد در این روز است.

صحبت کردن در مورد این مسئله از Tablighi Jamaat رویداد شرکت کنندگان در آزمایش مثبت برای COVID-19 در تعداد زیادی در سراسر هند Chouhan گفت: “من تکرار کرد که هیچ تابع بزرگ یا کوچک باید برگزار شود. ما نمی خواهد اجازه دهید هر کسی که با انسان زندگی می کند. ما شناسایی 57 خارجی Jamaatis. آنها در آمد ویزای توریستی و در اطراف نقل مکان کرد بدون اطلاع کسی در حالی که حامل. بنابراین گذرنامه خود شده اند کشف و ضبط و آنها هستند که در لیست سیاه.”

او در ادامه گفت که اولویت همانطور که در حال حاضر تنها به کاهش گسترش ویروس و در این روند هیچ انسداد تحمل خواهد شد. “ما را در برابر همه کسانی که تبدیل به یک انسداد در توقف COVID-19. ما نمی خواهد هر کس یدکی. ما همچنین به نظارت بر استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین” وزیر گفت.

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan برگزار شده بود یک نشست سطح بالا با مقامات در بھوپال هفته گذشته است. این نشست به نقد و بررسی آمادگی در پی COVID-19. مردم باید به شدت به دنبال مستند های اعمال شده در 36 منطقه از دولت است. من درخواست تجدید نظر به مردم به ماندن در خانه برای همه ما است.’ اورژانس و خدمات ضروری در دسترس خواهد بود به مردم,’ Chouhan گفته بود در آدرس خود را به رسانه ها.

در حالی که سوگند خود را به عنوان وزیر امور خارجه در مارس 23, کهنه سیاستمدار بود و روشن ساخته است که او اولویت خواهد بود به راس دولت ماشین آلات در مقابله با کروناویروس بحران آن را به عنوان تنها-مهم ترین تهدید که شهروندان روبرو هستند و در این لحظه است. پیش از این مراسم Chouhan نیز در اعتراض به حزب کارگران نه به جشن سوگند-گرفتن مراسم در پی coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im