‘Wonder Woman 1984’: سازندگان پرده طلایی زره بدن چادری Gal Gadot همراه با تاریخ انتشار

Gal Gadot همه را به بازگشت به آمازون جنگجو Diana Prince در آینده فیلم Wonder Woman 1984. تریلر این فیلم رونمایی شد در ماه دسامبر 2019. از آن پس طرفداران شده اند و بی تاب به دانستن تاریخ انتشار ابرقهرمان تلنگر. در حال حاضر سازندگان در نهایت اعلام کرد از تاریخ که جهان را ببینید گال به عنوان Wonder Woman یک بار دیگر بر روی صفحه نمایش بزرگ است. کمیک DC در زمان خود را به صفحات رسانه های اجتماعی و اعلام کرد که تاریخ انتشار.

آنها به طور مشترک یک حرکت پوستر در تعجبم که زن 1984 شامل گال به عنوان جنگجو شدید پوشیدن طلایی زره بدن. تاریخ انتشار شد و در آن است – 5 ژوئن 2020.

آنها زیر نویس حرکت پوستر بیان کرد: “ببینید شما در ’84! #WW84”.

آن را چک کنید زیر:

در ضمن تریلر از سال 2017 را در تعجبم که زن می بیند عاقبت بازگشت Gadot به عنوان Diana Prince در اواسط 1980s دهه پس از او heroics در اول فیلم که قرار بود در طول جنگ جهانی اول است.

در تعجبم که زن 1984 توسط کارگردانی Patty Jenkins و تولید شده توسط Charles Roven دبورا اسنایدر زاک اسنایدر پتی جنکینز, Gal Gadot and Stephen Jones.

همراه با های بسیار در انتظار قهرمان فیلم نیز ستاره Chris Pine, Kristen Wiig, پدرو پاسکال, Robin Wright and Connie Nielsen در نقش محوری.

این نهمین قسط در DC تمدید جهان (DCEU). گال دیده شده است به عنوان Wonder Woman در فیلم یعنی Batman v Superman: Dawn of Justice (2016), Wonder Woman (2017) و لیگ عدالت (2017).

جدا از Wonder Woman سال 1984 گال نیز مرگ در رود نیل است که به احتمال زیاد منتشر خواهد شد این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de