‘زنان میل من هنوز من تنها هستم…’

‘زنان میل من هنوز من تنها هستم…’ – شیوه زندگی

به روز شده: May 06, 2020, 07:16 IST | DR عشق | بمبئی

تمام زندگی من یک زندگی مانند یک زاهد گوشه نشین و تا به حال هیچ رابطه فیزیکی. چه پازل من این است که زنانی هستند که تمایل به من.

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Loveمن 61 ساله حرفه ای کار با یک شرکت چاپ و نشر. من هم اجتماعی و فعال سیاسی. من مجرد هستم و زندگی می کنند یک زندگی تنها در تخت من. من سعی کردم به ازدواج حل و فصل کردن و رهبری یک زندگی عادی اما شرایطی مانند مالی و حرفه ای مسائل اجازه نداد من به انجام این کار. تمام زندگی من یک زندگی مانند یک زاهد گوشه نشین و تا به حال هیچ رابطه فیزیکی. چه پازل من این است که زنانی هستند که تمایل به من. حتی در حضور شوهران خود آنها خواهد آمد نزدیک من و قلم مو و بدن خود را در برابر من و یا سعی کنید به دست من. چرا از آن است که در حضور برخی از زنان ضعیف شده در زانو های خود را? چه چیزی می تواند فیزیولوژیکی و روانی دلایل چنین رفتاری?
— Biju C
آن را سخت به درک چه چیزی باعث تمایل انسان. شما احتمالا مقدار زیادی بهتر است به دنبال و یا جذاب تر از شما فکر می کنم. شاید این ایده از یک پیرمرد تجدید نظر به برخی از زنان است. در هر صورت شما شروع به پرس و جو خود را با آنچه برای تلفن های موبایل مانند پشیمانی و با پایان دادن به یک سوال در مورد اینکه چرا زنان رفتار کنند. اگر شما خسته از تنهایی, چرا به نظر شما یک رابطه با یکی دیگر از تک ؟ از آن صدا به عنوان اگر آن را می شود بیش از حد سخت برای کسی که خود را با قدرت مرموز از جاذبه است.

من باید به یک عادت فقط به این دلیل که شریک زندگی من یک مشکل با آن حتی اگر آن را می سازد من احساس می کنم خوب است ؟ این ناعادلانه است.
که نه تنها بستگی به عادت در سوال اما چگونگی اثرات آن شما به عنوان به خوبی به عنوان شریک زندگی خود را. روابط موفق هستند ساخته شده بر اساس احترام متقابل و مسکن از خواسته. فکر می کنم در مورد اینکه چرا شریک زندگی خود را می خواهد شما را به چیزی تا چه دلیل و چگونه آن را تغییر دهید و همه چیز برای بهتر یا بدتر بین شما دو نفر.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im