زنی به نام Tyronesha قوانین تحت پیگرد DaBaby گفته می شود در آن زمان که قطراتش در خلیج تمپا کنسرت


DaBaby performs onstage during the Power 105.1 Powerhouse concert on October 26, 2019 in Newark, New Jersey.

DaBaby انجام روی صحنه در طول قدرت 105.1 نیروگاه کنسرت در تاریخ 26 اکتبر 2019 در Newark, New Jersey.
عکس: براد Barket (گتی ایماژ)

به نظر می رسد مانند DaBaby اخذ خواهد شد بسیار مورد نیاز, در کونی, از نظر قانونی.

رو به رپ آیکون بود که درگیر در یک درگیری فیزیکی در خلیج تمپا نشان می دهد در هفته گذشته است که در حال حاضر رو به یک طرح دعوی در دادگاه به اتهام آزار یک زن concertgoer.

تبلیغات

ادعایی است که قربانی به نام Tyronesha قوانین است و پیگرد برای باتری عمدی از پریشانی روحی و خسارت دیگر.

قوانین’ مشاور حقوقی مت مورگان و چلسی کرمر با ارسال بیانیه ای به بیلبورد تایید پر کردن طرح دعوی در دادگاه:

“مورگان و مورگان ثبت رسمی طرح دعوی در دادگاه در برابر DaBaby مربوط به این حادثه در تمپا. این حادثه شد ظالمانه و تکان دهنده است. ما درخواست یک محاکمه با حضور هیئت منصفه و نگاه به جلو به ارائه تمام اطراف شرایطی به یک هیئت منصفه از ما مشتری همسالان. هدف ما این است که برای جلوگیری از رفتار مشابه در آینده و ارسال پیام است که این نوع رفتار قابل تحمل نیست در امریکا است.”

تمپا بی تایمز گزارش داد که با توجه به ادعای “Suge” رپ “به طور ناگهانی و بدون هیچ گونه اخطار” وحشیانه و خشونت زده در طول یک نمایش در ویسکی شمال 11921 N دیل Mabry بزرگراه.

مدت کوتاهی پس از این حادثه فیلم رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی جزئیات مصیبت.

تبلیغات

DaBaby که نام واقعی جاناتان Lyndale کرک ادعا کرد یک زن فن تحت فشار قرار دادند و او گوشی را به صورت خود را و است که باعث شد او را برای پاسخ به زور.

قوانین نگهداری او نیست مقصر اما فقط یک گناه اطرافیان.

او در زمان umbrage به مخروط قفسه سینه حقگو عدم ندامت پس از حادثه.

تبلیغات

درو Findling یک وکیل برای interscope Records رپر, را تکذیب کرد, قوانین’ اتهامات به TMZاصرار دارد که مشتری خود را مورد حمله شخص دیگری به جای آن.

تبلیغات

DaBaby در پاسخ به زد و خورد طریق Instagram داستان در هفته گذشتهگفت: “من صمیمانه عذرخواهی می کنیم. من انجام دهد. من بسیار متاسفم که یک زن در پایان این چراغ قوه است که در گوشی. اما شما می دانید که نگه داشتن در ذهن من می تواند شما را از آنجا که شما رو فلش این نزدیک به من. که خوب است آن را بدون مشکل. بسیاری از مردم — آنها آن را به عنوان نزدیک به عنوان شما آن را قرار داده — اما بسیاری از مردم تا به حال فلش بر من و این درست است. اما از همه آنها طرفداران—چگونه بسیاری از مردم می دانند که چگونه به زوم ، فقط زوم در به جای ظاهر من در motherf—king چشم با تلفن.”

او گفت مایل به پرواز زن به طوری که او می تواند عذر خواهی در فرد به گزارش روزنامه همچنین اشاره کرد که نمایندگان گفت که او هیچ ندارد قابل مشاهده زخم و حاضر درمان های پزشکی.

تبلیغات

برای اضافه کردن توهین به اتهام آسیب 28 ساله کلیولند بومی نیز ارسال شده یک ویدیو کلیپ با دخترک’lin مدار کمدی king Michael Blackson reenacting این حادثه در طول اجرا خود را در یک فروشگاه لباس در شارلوت.

تبلیغات

“من فقط می خواستم یک عکس از این رشد neega نام دا کودک و او تلاش برای کشتن من smh,” Blackson به شوخی گفت. “کسی تماس شارلوت پلیس.”

جوک جوک جوک. SMH.

تبلیغات

قوانین سرگرم شد گفتن TMZ آن را “نفرت انگیز.”

در سال گذشته DaBaby صدر بیلبورد 200 آلبوم نمودار با او دانشجوی سال دوم آلبوم کرک که موجب 13 آهنگ در Hot 100 Singles رتبه بندی است.

تبلیغات

به تاریخ زن چادری رپ یک گزارش ارزش خالص از $3 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im