زن به اتهام آزار و اذیت حیات وحش پس از دست زدن به موس در Breckenridge

BRECKENRIDGE — مقامات دولتی ذکر شده یک زن با احضار در دادگاه به اتهام آزار و اذیت حیات وحش و چهره خوب تا 200 دلار پس از او اذیت و آزار یک گوزن شمالی در Breckenridge ویروسی رفت و در اواخر هفته گذشته.

در حالی که برخی از آنها پس از فرض که زن بود و در تلاش برای منحرف کردن گوزن شمالی از نزدیک شدن یک زن دیگر در پیاده رو آنا ستنهوس یک اسپن ساکن که فیلم برداری این حادثه گفت: این لحظه منجر به این درگیری ها نشان می دهد در غیر این صورت و حیات وحش مقامات موافقت کردند.

پارک ها و حیات وحش مقامات گفت که مجرم اقدامات در واقع با قرار دادن نزدیکی زن قابل ملاحظه ای در معرض خطر بیشتری نسبت به او در غیر این صورت ممکن است شده اند در حالی که اگر گوزن شمالی واکنش نشان داد به شدت آن می تواند به معنای مشکل برای همه در منطقه پارک ها و حیات وحش, مقامات گفت. گوزن شمالی می تواند وزن تا 1000 پوند و لحظه ای تردید نمی به لگد زدن و یا اتهام زمانی که آشفته.

“او پس از آن در سراسر خیابان به وضوح رفتن به آزار و اذیت آن” ستنهوس گفت. “من شنیدن که او در تلاش بود برای کمک به این بانوی مسن تر به عقب وجود دارد.’ که این مورد نیست. او به شدت beelining پس از این گوزن و smacked آن ، … آن را تکان دهنده بود برای دیدن آن گشوده است. من فکر کردم او در حال رفتن به زیر پا گذاشته و به مرگ است. و من خوشحالم که ما شاهد آن است.”

ادامه مطلب در نشست روزانه.

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de