WNBA افتخارات Gianna ‘جی جی’ Briant و هم تیمی به عنوان افتخاری 2020 پیش نویس میدارد


Illustration for article titled WNBA Honors Gianna GiGi Briant and Teammates as Honorary 2020 Draft Picks

عکس: کریستوفر پولک (گتی ایماژ)

به WNBA پرداخت ادای احترام به Gianna “جی جی” برایانت در راه بزرگ در این سازمان سالانه پیش نویس جمعه با ساخت و همکار Mamba آکادمی هم تیمی های الهام Altobelli و Payton چستر سه افتخاری 2020 پیش نویس میدارد.

تبلیغات

“در حالی که آن را به ارمغان می آورد درد ما نمی برای دیدن رویاهای خود را به ثمر می آیند, من سپاسگزار هستم و با افتخار اعلام آنها امشب به عنوان افتخاری پیش نویس میدارد” WNBA کمیسر کتی Engelbert گفت: در طول پنج شنبه مراسم بود که به طور کامل مجازی در این سال با توجه به COVID-19 شیوع.

برایانت Altobelli و چستر همه آرمان به بازی در WNBA قبل از مرگ غم انگیز آنها در سقوط یک هلیکوپتر که در زمان زندگی شش نفر دیگر از جمله NBA آیکون Kobe Bryant. اعضای خانواده قربانیان تصادف ثبت شده با تشکر از شما سخنرانی برای افتخار از جمله ونسا برایانت گفت: او با تشکر از yous از طریق اشک در حالی که با پوشیدن یک WNBA سرعت باد که متعلق به همسرش است.

تبلیغات

“آن شده اند که یک رویا به حقیقت می پیوندند ، او خستگی ناپذیر هر روز. او می خواست به یکی از بزرگترین ورزشکاران تمام وقت درست مثل پدرش. بنابراین با تشکر از شما, با تشکر از شما برای ارج نهادن به دختر کوچک من” برایانت گفت:, و اضافه کرد که “کوبه و جی جی دوست داشتم WNBA. این sweatshirt. با تشکر از شما. من می خواهم تبریک به همه این پیش نویس میدارد. پس, تبریک, کار سخت است. هرگز حل و فصل. استفاده از آن Mamba ذهنیت است.”

این دومین بار Gianna داده شده است افتخاری القایی توسط یک بسکتبال زنان سازمان است. در ماه ژانویه در مدت کوتاهی پس از 13 سال از مرگ دانشگاه کانکتیکات ساخته شده او عضو افتخاری از زنان خود را در تیم بسکتبال Huskies—یک تیم کوبه گفت: در سال 2018 که او “hellbent” در بخشی از.

آن بوده است که کمتر از سه ماه پس غم انگیز و مرگ نابهنگام از کوبه و Gianna برایانت و بسیاری از طرفداران و اعضای خانواده هنوز هم عزاداری ضرر و زیان خود را به عنوان به خوبی به عنوان این که از کسانی که فوت کرد که بعد. آن را گرم قلب برای دیدن که آنها همچنان به memorialized.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de